Şubat 25, 2023

Kripto Yatırım Uzmanı Epik Ralli için Tarih Verdi!

Kripto fonu Bitwise Asset Management‘ın baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, önümüzdeki birkaç yıl içinde kripto varlık piyasaları hakkında iyimser olduğunu ifade etti.

“The Wolf of All Streets” YouTube kanalında katıldığı bir röportajda Hougan, “önümüzdeki üç yıl için epik bir yükseliş” beklediğini belirtti. Hougan bir sonraki boğa döngünün eşi benzeri görülmemiş olduğunu belirtti.

“Bu boğa piyasası döngüsü, bu dört yıllık döngü, kullanıcı benimsemesi açısından, toplam piyasa değeri artışı açısından, önem verdiğimiz hemen hemen her şey açısından şimdiye kadarki en büyük döngü olacak.

Elbette işler direkt yukarı doğru ve kusursuz bir şekilde ilerlemeyeceğiz. İniş çıkışlar yaşanacak. Hatta düzeltmelerin yararlı olduğuna inanıyorum. Ancak neler olduğunu görebiliyorsunuz ve geliştirici topluluğundaysanız bunu hissedebiliyorsunuz. Heyecan seviyesi kripto piyasasındaki deneyimlerime göre hiç olmadığı kadar yüksek.

Tüm bu gelişmeler bu yıl %50 yükselmemize yardımcı olan şeylerden birisi de bu heyecandı. Ve bu yüzden yıl sonuna kadar daha yüksek bir seviyede kapatacağımızı düşünüyorum. Ve bence 2024 ve 2025 daha da iyi olacak.”

Bitwise Asset Management CIO’suna göre, her kripto para döngüsü teknolojik bir atılım tarafından yönlendirilir ve yaklaşan döngü de bir istisna olmayacaktır.

CIO bir sonraki teknolojik atılımın Bitcoin ve Ethereum’un başlangıcından daha da büyük olacağını iddia ediyor. Teknolojinin “katman-2” olduğunu da sözlerine ekleyen CIO, insanların bu teknolojiye ilgi gösterdikçe ana akım haline geleceğini belirtti.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?