Ocak 8, 2023

Analistler İddialı: Kripto Varlıklarda Bu Tarihe Dikkat!


Kripto para temalı popüler YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Guy Turner ve Benjamin Cowen ile bir röportaj gerçekleştirdi. Sunucu, 2023 yılının kripto paralar için yükseliş getireceğine inanıyor. İşte başarılı analistlerin tahminleri.

Guy Turner ve Benjamin Cowen ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Coin Bureau, kripto varlıkların Temmuz-Eylül aylarını kapsayan bir dönemde toparlanmaya başlayabileceği yorumunu yaptı.

Yeniden yeşil bölgeye gireceğimizi ve yıl sonunda bir toparlanma kaydedeceğimize dair hissiyatım kuvvetli. Belki 3. çeyreğin sonu, 4. çeyreğin başında bunu görebiliriz. Ancak bu konuda net gidişatı ancak zaman gösterebilir.

Bununla birlikte Guy, kripto varlıklarının bu yıl ilk olarak, muhtemelen Nisan ayından önce, yeni yerel düşük seviyelere ulaşmasını bekliyor. Analiste göre bu düşüş toparlanmadan önceki bir sinyali temsil edecek.

“Muhtemelen ilk çeyrekte yeni düşük seviyeler göreceğiz. Bunu dört gözle bekliyoruz. Bu aşamanın ardından yılı geri kalanının büyük kısmı yatay hareketlerle geçecek gibi görünüyor.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Coin Bureau sunucusuna göre, 2023 yavaş bir birikimle geçecek ve “olağanüstü ilginç bir yıl” olması beklemiyor.

“2023 yılının fiyat hareketi açısından olağanüstü olmasını beklemiyorum. Bence bu yıl biraz daha birikim göreceğiz. Düşük seviyelerle birlikte dolar maliyet ortalaması gibi değerler daha iyi olacak. Ancak kesinlikle dikkatli olmanız gereken bir yıl.”

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?