Kripto Uzmanı Ethereum Tabanlı Altcoin’de Ralli Bekliyor: İşte Hedef Seviye!


Kripto stratejisti Kevin Svenson, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) fiyatının devam eden ralliler için hazır olduğuna inanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist Kevin Svenson YouTube kanalında LINK’in önemli bir uzun vadeli göstergenin üzerine çıktıktan sonra çok yıllı düşüş trendini tersine çevirmenin eşiğinde olabileceğini belirtti.

Ayrıca 500 günlük SMA’ya sahibiz. Bu, kısa süre önce üzerine çıktığımız en uzun hareketli ortalama. Chainlink 500 günlük SMA’yı kırıyor. Bu uzun vadeli SMA’ların üzerine çıkmak genellikle makro bir değişimin gerçekleştiğinin işaretidir.

Chainlink’in potansiyel bir geri dönüş sinyali vermesiyle birlikte Svenson, Ethereum tabanlı altcoin’in kısa vadede yükseliş ivmesini sürdürdüğü ve makro direncine doğru yükseldiği bir senaryo gördüğünü söylüyor. Ancak analist, LINK’in boğa bölgesine girmeden önce muhtemelen daha fazla zamana ihtiyacı olduğuna inanıyor.

Ve bu makro aşağı doğru kayan direnç çizgisi şu anda yaklaşık 10,90 dolara geliyor. Yani ilgi alanı, tam sayı vermek gerekirse yaklaşık 10,13 ila yaklaşık 11 dolar arasında. Bir kırılma senaryosunda, bu çizgiler boyunca bir şey arıyorsunuz, burada [11 dolarda] bir test gelecektir.

Büyük olasılıkla, bir kırılma durumunda buradaki aralığın üst sınırı olan bu yüksekliğe ulaşırsak, direnci gerçekten aşar ve burayı kırarsak, Chainlink’in daha sonraki bir tarihte kırılmadan önce daha düşük seviyeleri yeniden test etmek için geri dönmesi muhtemeldir.

Chainlink analiz

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?