Şubat 2, 2023

Kripto Uzmanı Dev Sepetini Açıkladı: Büyük Fırsat Yolda!

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin ve Ethereum’un iki rakibi olan Solana ve Fantom’un yükselmek için şansları olduğunun sinyallerini verdi.

Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen analist, 190.500 Twitter takipçisine Bitcoin’in 24.007 dolar olan değerinden en az %25 artabileceğinin sinyallerini verdi.

“BTC: Bu bölgede ne kadar uzun süre kalırsa ben o kadar yükselişe geçeceğim. Eninde sonunda 30.000 dolara kadar bir boşluğun dolduğunu görmemizin oldukça muhtemel olduğunu düşünüyorum.”

bitcoin

Ardından Solana’nın 30 dolar aralığına yöneldiğini söyledi.

Solana iyi iş çıkardı ve BTC dayanırsa 30 dolarların ortalarına kadar gidebilir. Bu kripto varlığın uzun vadeli geleceğinin ne olacağından emin değilim, FTX/Alameda’nın elinde büyük bir torba vardı (doğru hatırlıyorsam) ve bunun nasıl tasfiye edileceğini kim bilebilir. Yine de bu zincirin kültürü hala iyi.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Solana bu haber yazıldığı sırada 24,89 dolardan işlem görüyor.

Fantom ise 0,60 doların üzerinde bir fiyat hedefi belirliyor. Fantom bu haber yazıldığı sırada 0,58 dolar değerinde.

“FTM: Son derece… güçlü görünüyor, bunu beğendim. Sonunda IMO bence 0,60 dolara ulaşacak.”

Sherpa Ayrıca Diğer Dört Kripto Varlığı da İnceledi

Analist, Avalanche’ın (AVAX) muhtemelen 17 dolara kadar gerileyeceğini belirtti. Bu haber yazıldığı sırada 21,48 dolar olan değerinden %20’den fazla düşeceğini söyledi.

“AVAX: Güçlü bir hareket ama muhtemelen 17 dolar gibi daha düşük teklifler alacaksınız. O civarda yüksek hacimli düğümler ve bazı S/R seviyeleri var. Fiyat şu anda bu durumlarda direnç görevi gören S/R + 200 günlük EMA nedeniyle geri çekiliyor.”

Ardından analist, Cardano‘nun (ADA) Bitcoin’e karşı ayakta durduğunu ancak özellikle diğer altcoinlerin yukarı yönlü potansiyeliyle karşılaştırıldığında fiyatta güçlü bir yükseliş beklemediğini belirtti. Cardano bu yazının yazıldığı sırada 0,40 dolardan işlem görüyor.

“ADA: Bu kripto varlığı satın almak için gerçekten bir neden göremiyorum. ADA/BTC çifti dürüst olmak gerekirse oldukça iyi ve destekleyici görünüyor ancak bunun diğer altcoinlerden nispeten daha iyi performans gösterdiğini düşünmüyorum. Yine de çılgın bir topluluğa sahip.”

Polkadot’un (DOT) diğer altcoinlere kıyasla düşük performans gösterdiğini ve token’ın yukarı yönlü hareket etmesi için güçlü bir durum görmediğini söylüyor.

“DOT: Bu krito varlığı satın almak için herhangi bir neden göremiyorum. Piyasanın geri kalanına göre yükseliş göstermedi ama genel olarak korkunç bir performans sergiledi. Grafiğin hayranı değilim.”

Son olarak, STEPN’in (GMT) muhtemelen bir dip oluşturduğunu ve 0,57 dolar olan değerinden %38’den fazla bir artışla 0,79 dolara yükseleceğini belirtti.

“GMT: BTC’nin istikrarlı olması halinde, buralarda bir dip oluşur ve 0.79 dolar bölgesine kadar yükselirse şaşırmam. 200-d EMA direnç olarak hareket etti ancak şimdilik IMO için hala iyi. Bu uygulamayı hala her hafta kullanıyorum ve buna yatırım yaptım.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?