Şubat 2, 2024

Kripto Uzmanı Dev Ralliye Hazır Üç Altcoin için Konuştu: “Eskileri Unutun!”


Son güncellenme : 02.02.2024 - 17:57

 

Popüler kripto para trader’ı Jason Pizzino, piyasadaki mevcut döngüyü hesaba katarak piyasada hareketlilik kazanabilecek üç altcoin fiyatı hakkında tahmin yayınladı.

YouTube kanalında paylaştığı analizinde Render, Celestia, SUI gibi varlıkları ön plana çıkaran Pizzino, önceki döngülere ait varlıklara yatırım yapmaktan kaçındığını belirtti.

Trader, önceki döneme ait detaylar incelediğinde o dönem iyi performans gösteren varlıkların aynı performansı göstermekten uzak olduğunu belirtti. Trader’a göre mevcut döngüde kâr etmenin en mantıklı yolu eski varlıklardan uzak durarak yenilikçi yaklaşımı benimseyen varlıklarda risk almak. Bu da analizde Render, Celestia ve SUI gibi popüler altcoin’in ön plana çıkmasına neden oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto para borsası Coinbase’in listeleme yol haritasına yeni eklediği Render (RNDR), üç boyutlu işleme görevlerine ve ortaya çıkan 3D uygulamalara yardımcı olmayı amaçlayan merkezi olmayan bir Grafik İşleme Birimi (GPU) modelidir.

RNDR yazı yazıldığı sırada 4,38 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 49. sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %4’ten fazla düşüş göstererek “kırmızıya” bürünmüştü.

Celestia (TIA), herkesin kendi blok zincirini kolayca ve minimum maliyetle dağıtmasına izin vermeyi amaçlayan merkezi olmayan bir ağı olarak da biliniyor. Altcoin TIA, yazı yazıldığı sırada 16,31 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 34. sıradaki kripto varlığı geçtiğimiz gün %8’den fazla değer kaybetti.

Sui Network (SUI) bir katman-1 blok zinciri ve Aptos (APT) rakibidir. Proje, delege edilmiş bir proof-of-stake (dPOS) konsensüs mekanizması üzerinde çalışıyor ve düşük gecikme süresi ve yüksek verim sağlamayı amaçlıyor.

SUI, yazı yazıldığı sırada 1,52 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 48. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte yaklaşık %1,5 artış gösterdi.

Kripto para borsası PrimeXBT komisyon indirimli ve hoş geldin hediyeli hesap açmak için tıklayın.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?