Kripto Uzmanı Altcoin Sepetini Açıkladı: Stratejiler Geliştiriyorum!

Kripto para dünyasının en popüler isimlerinden Michael van de Poppe, yayınladığı yeni videoda 1000 dolarlık altcoin portföyünü detaylandırdı. Poppe, paylaştığı ilk günden itibaren toplam değerin %16 düştüğünün altını çizerken, piyasadaki mevcut dinamiklere uyması için birtakım stratejiler geliştirdiğini belirtti.

Analist Altcoin Portföyünü Paylaştı!

Michael van de Poppe, birkaç hafta önce 1.000 dolarla başladığı altcoin portföyünün şu anda %16 değer kaybettiğini belirtti. Portföy Chainlink, CRV, Atom, Axie Infinity ve Lux varlıklarından oluşuyordu. Bununla birlikte, portföyü birkaç ay boyunca elinde tuttuğunu belirterek gelecek konusunda iyimserliğini koruyor.

Analist, Chainlink‘in bir aralıkta konsolide olduğunu ve stratejisini ayarlamadan önce yükseliş trendine girmesini beklediğini belirtiyor. Bu arada, Lux önemli ölçüde düşüş gösteren tek varlık ve ek fırsatlar sağlamak için onu Chainlink ile değiştirmek stratejik bir hamle olacaktır. Bununla birlikte, LINK pozisyonları satın almak için kullandığı alan etrafında konsolide olduğu için, sadece dayanıyor ve piyasanın dönmesini bekliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, piyasaların potansiyel bir dip yapısı oluşturdukça daha da düşebileceğine inanıyor. Altcoin’lerin çoğunun şu anda destek tutma sınırında olduğunu ve stratejisini yalnızca direnç seviyelerini aştıklarında ayarlayacağını gözlemliyor. Ayrıca, tüm pozisyonların şu anda dip seviyelerin süpürülmesi potansiyeli ile bir dip prosedüründe olduğunu belirtiyor.

Strateji Değiştirmek Anlamlı Olabilir

Mevcut duruma rağmen Michael van de Poppe portföyün performansını artırmak için yeni stratejiler üzerinde çalıştığını itiraf etti. Analist, tatilinin ardından bir sonraki güncellemede tam bir strateji sunmayı planlıyor. Takipçilerine takip etmeleri için en mantıklı portföyü sunmayı hedefliyor ve gerekli tüm bilgileri sağlamaya devam edeceğini belirtti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.