Kripto Traderları Neden Bu Üç Altcoine Yatırım Yapıyor?

Bu ay kripto para ekosistemi için birçok yeni gelişme yaşandı. BTC geçtiğimiz birkaç gün içinde %40 oranında değer kaybetti. Bununla birlikte piyasa değerinde keskin bir düşüşe tanıklık eden Bitcoin sahipleri için ikinci çeyrek oldukça yoğun başladı.

Bu gelişmelerin ışığında odak noktası, analistlerin standartlarına göre şu anda en riskle ilişkili varlıklardan olabilecek, ancak kaçınılmaz olarak çıkış için konumlandırılmış olan üç altcoin üzerinde.

Cardano (ADA)

Fiyat ve genel piyasa değeri açısından, Cardano zaten aya doğru gidiyor. Birçok altcoin, ayakta kalmak için mücadele etmesine rağmen ayı piyasasının sonuçlarına maruz kalmış olsa da, Cardano (ADA), benzersiz bir fayda sağladı.

Varlıkların enerji tüketim seviyesi toplulukta trend bir konu haline geldikten sonra, yatırımcılar gözlerini Cardano ADA gibi çevre dostu varlıklara çevirmeye başladı ve bu da onu yakın vadede en çekici altcoinlerden biri haline getirdi.

Cardano ayrıca, 16 Mayısta 2.46 dolarlık yeni bir zirveye ulaşarak piyasa enkazına meydan okumayı başardı. Yazım sırasında 1.79 dolardan el değiştiren ADA’nın piyasa değeri 79 milyar dolara yükseldi. Yatırımcılar PoS kullanan enerji dostu bir ağ olması nedeniyle Cardano’ya yatırım yaparken, artan satın alma ilgisinin, uzun vadede 5. en büyük varlığı yeni zirvelere göndermesi şaşırtıcı olmayacaktır.

SafeMoon (SAFEMOON)

SafeMoon, kripto piyasasının yeni çocuğu olarak son zamanlarda üstel fiyat rallileri ve oldukça büyük bir sosyal medya desteği gördü. Bu da onu kan banyosundan başarıyla kaçan az sayıdaki varlıktan biri haline getirdi.

Varlığa 40.000 dolar yatırım yaptığını açıklayan Barstool Sports CEO’su Dave Portnoy’un  duyurusundan sonra kripto para birimi topluluğu karışırken, analistler yoğun piyasa dalgalanmasına karşı uyarıda bulundu.

Yazım sırasında, kripto para birimi sıralamasında 202. sırada bulunan coin, son 24 saatte %8’lik bir artışla 0.000006524 dolardan işlem görüyor. Uzun vadede, proje borsalarda listelenmeye devam ederken, bir avuç analist, çaylak şansının SafeMoon’a isabet edip onu daha yüksek bir fiyat seviyesine gönderebileceğine inanıyor. Ancak, varlığın yeni fiyat seviyelerini koruyup koruyamayacağı, zamana bırakılması gereken bir sorudur.

Dogecoin (DOGE)

Bu noktada, Dogecoin’in geleceği açıkça umut verici. Yılın büyük bir kısmında varlığı yukarıya taşıyan Elon Musk’ın desteğinin yanı sıra; Coinbase gibi büyük ellerin nihayet varlığı ticarete koymasıyla kurumsal ilginin fırlayabileceği düşünülüyor.

Coinbase, ilk çeyrek kazanç görüşmelerinde şunları söyledi: “Önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde Doge’u listelemeyi planlıyoruz. Ve daha geniş anlamda, gelecekte varlık eklemeyi nasıl hızlandırabileceğimize odaklanacağız. “

DOGE rallisinin büyük bir bahis olduğunu tahmin eden piyasa uzmanlarının sayısı oldukça yüksek. Aynı zamanda, bu uzmanların birçoğu, kurumsal desteğin önümüzdeki aylarda yükselen fiyat performansını takip ederek artabileceğine inanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: zycrypto

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.