Haziran 15, 2024

Kripto Piyasasının Gözü Burada: Milyonlarca Dolarlık Token’ın Kilidi Açılıyor!


Kripto para dünyasında büyük token kilit açılımları, belirli kripto paraların fiyatlarında önemli değişimlere yol açabilir. Önümüzdeki hafta 182,20 milyon dolar değerinde token kilidi açılacak ve bu durumdan etkilenecek bazı kripto paralar şunlar:

Arbitrum (ARB): %2,99 düşüşle 0,9227 dolardan işlem görüyor. 16 Haziran’da dolaşımdaki arzın %3,32’sine denk gelen 96,13 milyon ARB’nin kilidi açılacak. Bu, 86,23 milyon dolar değerinde bir açılım olacak.

Space ID (ID): %4,15 düşüşle 0,5654 dolardan işlem görüyor. 22 Haziran’da dolaşımdaki arzın %18,23’üne denk gelen 78,49 milyon ID’nin kilidi açılacak. Bu, 44,37 milyon dolar değerinde bir açılım olacak.

Pixels (PIXEL): %3,84 düşüşle 0,3621 dolardan işlem görüyor. 19 Haziran’da dolaşımdaki arzın %7,05’ine denk gelen 54,38 milyon PIXEL’in kilidi açılacak. Bu, 19,65 milyon dolar değerinde bir açılım olacak.

ApeCoin (APE): %2,78 düşüşle 1,05 dolardan işlem görüyor. 17 Haziran’da dolaşımdaki arzın %2,48’ine denk gelen 15,60 milyon APE’nin kilidi açılacak. Bu, 16,35 milyon dolar değerinde bir açılım olacak.

Manta Network (MANTA): %8,49 düşüşle 1,27 dolardan işlem görüyor. 18 Haziran’da dolaşımdaki arzın %2,42’sine denk gelen 7,87 milyon MANTA’nın kilidi açılacak. Bu, 10,8 milyon dolar değerinde bir açılım olacak.

Render (RNDR): %2,56 düşüşle 8,05 dolardan işlem görüyor. 16 Haziran’da dolaşımdaki arzın %0,20’sine denk gelen 760,57 bin RNDR’nin kilidi açılacak. Bu, 6,12 milyon dolar değerinde bir açılım olacak.

NYM Coin: %1,58 düşüşle 0,1366 dolardan işlem görüyor. 17 Haziran’da dolaşımdaki arzın %0,37’sine denk gelen 2,96 milyon NYM’nin kilidi açılacak.

Euler (EUL): 19 Haziran’da dolaşımdaki arzın %0,48’ine denk gelen 88,98 bin EUL’nin kilidi açılacak. Bu, 386,16 bin dolar değerinde bir açılım olacak.

Dolaşımdaki arzın %1’inden fazlasını temsil eden token kilit açılımları genellikle fiyatlar üzerinde belirgin bir etki yaratır. Kripto piyasası katılımcıları, gelecekteki fiyat hareketlerini yakından takip ediyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?