Kripto Piyasasında Hareketlilik

Şu anda kripto piyasası yeşil bir deniz. Ripple’in XRP’si ve Dolar sabitlemeli stabilcoin Tether hariç, ilk 10 kripto paranın her biri son 24 saat içinde çift haneli kazançlar yaşadı.

Piyasa değeriyle 10. en büyük kripto para birimi olan Tezos (XTZ), bu sabah ki artışa liderlik ediyordu. 24 saat içinde yüzde 14’ten fazla işlem yaparak 1,76 Dolar’dan işlem görmeye başladı. Ancak Bitcoin ticaretinde, bir saat içinde fiyatını 7.000 Dolar’ın üzerine çıkaran ani bir sıçrama, günün ticaretinin ten rengini değiştirdi.

Kısa ve parlak bir an için BTC, önceki 24 saat boyunca %15 ve hafta boyunca% 5’ten fazla yükseldi. Bunu Bitcoin Cash (gün için %12), Bitcoin SV (%14), Litecoin (%10) ve Ethereum (%12) takip etti.

Bu arada Tezos, fiyatını 1.76 Dolar’dan 1.70 Dolar’a düşürerek serinledi. Ancak XRP dışındaki tüm paralar haftaya hazır. Bitcoin SV yüzde yedi ile en fazla kazancı gördü.

Ani bir acele olmasına rağmen, endüstrinin en büyük paralarının çoğu, 13 Mart’taki kan banyosundan önceki konumlarından önemli ölçüde uzaktalar. 12 Mart’ta Bitcoin kafasını 8.000 Dolar’a çarptı. Ertesi gün 5.000 Dolar’ın da altına inmişti. Ethereum 194 Dolar’dan 135 Dolar’a düştü. (Şu anda 140 Dolar civarında işlem görüyor.)

Başka bir deyişle, bugünün ve haftanın yeşil hareketi geçen ay ki kayıpları silmedi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.