Mart 1, 2024

Kripto Piyasasında Fırsat Alarmı: 5 Dolardan Ucuz Üç Altcoin Dikkat Çekiyor!

Kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde güçlü büyüme yavaşlamaya devam ederken, piyasa fiyatı 5 doların altında olan üç varlık dikkat çekmeye devam ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere maliyeti görece düşük olan bu kripto varlıklar portföyünü genişletmek isteyen yatırımcılar için çekici olmaya devam ediyor.

Fetch.ai (FET)

Fetch.ai (FET), kripto piyasasındaki olumlu hava ve yapay zekaya (AI) olan ilginin artmasıyla birlikte 1 doların üzerine çıkmasını sağlayabilecek bir trendin içinde yer alıyor. Fiyat üst üste üç yükseliş dalgasıyla güçlenirken, korku ve belirsizliği kırmış gibi görünüyor.

Fetch.ai coin’in fiyatı 1,4896 dolarda yer alıyor. Bu da günlük grafikte %15,44 oranında ilerlediği, önceki yedi günde %24,11 oranında arttığı ve son grafiklerin de gösterdiği gibi geçtiğimiz ay %139,79 oranında etkileyici bir yükseliş kaydettiği anlamına geliyor.

Cardano (ADA)

Popüler blok zinciri ve kripto projesi Cardano’nun (ADA) yerel tokenı, yükseliş grafiği modelleri sergilediği ve ağındaki yeni kripto cüzdanlarının sayısında önemli bir artış kaydettiği için büyük bir ralliye hazırlanıyor.

Cardano haber hazırlanırken 0,6811 dolarlık fiyattan işlem görüyor ve son 24 saatte %4,83’lük bir artış kaydetti. Haftalık grafikte ise %14,38’lik bir ilerleme kaydetti ve son 30 günde %30,49’luk bir ilerleme kaydetti.

Ripple (XRP)

Son olarak, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile blok zinciri şirketi Ripple arasında ihracına ilişkin bir mahkeme açmazının merkezinde yer alan XRP, günlük Ichimoku Bulutlarının üzerinde kapanışına ve bir yükseliş çekici ile 1 dolara doğru bir ralli denemesinde olabilir.

XRP 0,6077 dolarlık fiyatından işlem görüyor ve bu da gün içinde %1,64’lük bir artışa, bir önceki hafta boyunca %11,70’lik bir kazanca ve aylık grafiğinde %15,64’lük bir büyümeye işaret ediyor.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?