Kripto Pazarı Düşüşte, Ancak Popüler Koinler Sadece Hafif Kayıplar Yaşıyor

22 Kasım Perşembe gün ki duruma baktığımızda, pazardaki yaşanan düşüşlerden sonra, kripto piyasası bugün biraz daha sakin ilerliyor. Popüler kripto paraların geneli sadece %3’lük hafif kayıplar yaşıyor.

Coin360’ın verilerine göre popüler olan en büyük 20 kripto para bugün itibariyle, yükselişe geçti

.

Bitcoin’in son durumuna baktığımızda 4,450 ile 4,630$ arasında işlem görüyor. 24 saatlik grafikte BTC’nin yüzde 0,4 düşüşle 4,517 dolara düştüğü görünüyor. Haftalık durumuna baktığımızda Bitcoin, yüzde %18’lik bir düşüş yaşadı. Aylık kayıp olarakta yaklaşık yüzde 30,4 seviyesinde bir kayba sahip.

Şuan, ikinci sıradaki en büyük kripto para birimi olan Ripple (XRP) ,günlük grafiğe baktığımızda %0,3 lük bir düşüş yaşadı ve 0,44 dolar civarında işlem görüyor. Haftalık durumuna baktığımızda Ripple, yüzde 1,5’lik bir düşüş yaşadı. Aylık kayıp olarakta yaklaşık yüzde 2,7 civarında bir kayba sahip.

Ethereum (ETH), de aynı şekilde kayba uğradı ve günlük %2,65 civarında düşüşle birlikte 131,75$ civarında işlem görüyor. ETH’nin haftalık durumuna baktığımızda yüzde 23 civarında kayba uğradını görüyoruz. Aylık olarakta yüzde 36 seviyesinde bir kayba uğradı.

CoinMarketCap üzerinden gördüğümüz verilere göre en önemli 10 koin, yaklaşık yüzde 3’ün altında bir kayıp yaşadı. Özellikle Bitcoin Cash (BCH) yüzde 5,8 ile 220$ civarında işlem görüyor.

Şuan ki baskı durumunda, piyasanın toplam kapitalizasyonu 147 milyar dolar civarındadır. Yaklaşık 40 milyar dolarlık bir düşüş yaşandı.

üm kripto para birimlerinin toplam piyasa kapitalizasyonu, 19 Ağustos'ta 187 milyar dolar seviyesindeki bir baskı haftasından itibaren, yaklaşık 7 milyar dolar civarındadır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.