Şubat 29, 2024

Kripto Paralar Yükseliyor: 0,20 Dolardan Ucuz 3 Altcoin ise Rallide Kazandırabilir!

Bitcoin fiyatının son dönemdeki güçlü performansı kripto para piyasasında olumlu karşılık buldu. VeChain, Cardano, Dogecoin ve Shiba Inu gibi varlıklar bu ralliden yararlanarak aylık zirvelerine ulaştı.

Yatırımcılar iki yıla yakın bir sürenin ardından güçlü kazançlar elde ederken, kripto para piyasası yeni bir heyecanla dolup taşıyor. Bu yazıda ise 0,20 doların altında işlem gören ve iyi getiri sağlayabilecek ilk 3 coin’e dair analizler yer alıyor.

Dogecoin (DOGE)

Önde gelen meme coin Dogecoin (DOGE) haftanın yıldızı olurken, bu ayın en iyi performans gösteren dijital varlığı da oldu. Son iki haftada yaklaşık %50 artış göstererek yatırımcılar için mükemmel kârlar sağladı. DOGE bir anda 0,12 dolar seviyesini aştı ve endekslerde ağır yükseliş duyguları çekiyor. En iyi meme coin Dogecoin, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.044 doların üzerine çıkması halinde daha da yükselebilir.

VeChain (VET)

VeChain‘in de bu yıl 2024’te en iyi performans gösteren altcoin’lerden biri oldu. VET sürdürülebilir bir şekilde listelere tırmandı ve 30 gün içinde %72’ye yakın artış gösterdi. Tedarik zinciri firması bu ay yeni gelişmeler başlatırken kripto para birimi olağanüstü kârlar kaydetti. VET’in fiyatını endekslerde yükselten VeChain’in yeni gelişimini öğrenmek için burayı okuyun. VET, önümüzdeki haftalarda daha fazla yukarı yönlü dalgalanmaya sahip olabileceği için izlenmesi gereken en iyi kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu‘nun yerel kripto para birimi SHIB bu hafta beşinci sıfırını sildi ve 0,00001384 dolardan işlem görüyor. SHIB günlük bazda yaklaşık %30 artış gösterdi ve kripto para piyasasında ağır yükseliş duygularını yansıtıyor. SHIB, fiyatını yükselten bir yatırım akışı alıyor. Başka bir yükseliş, Shiba Inu’nun fiyatını 0,00002050 dolar gibi yeni bir zirveye taşıyabilir.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?