Kripto Para ve Bitcoin Savunucusu, ABD Bankacılık Komitesine Atandı!

Bitcoin ve kripto para savunucusu olan Senatör Cynthia Lummis Senatoda ABD Bankacılık Komitesine ataması gerçekleşti. Lummis geçmişte kripto paralar ve Bitcoin hakkında yapmış olduğu olumlu paylaşımlar ve konuşmaları ile kripto topluluğunun dikkatini çeken senatör, bu görev ile kripto topluluğunu önemli derecede sevindirdi.

Cumhuriyetçi Parti üyesi olan Lummis, ABD Wyoming eyaletini temsil eden ilk kadın senatör unvanına sahip oldu. Lummis katılmış olduğu programlarda Bitcoin ve kripto para birimlerini savunmasıyla birlikte, diğer senatörlerin de bu konu üzerinde bilgilendirmek için çalıştığını belirtmişti.

Senatör atandığı komitenin misyonu gereği, finansal inovasyon için çok önemli bir görevi olduğunu belirterek, sevincini sosyal medya hesabından paylaştı.

Biden yönetim ekibinin kripto paralar hakkında nasıl bir yol izleyeceği şu an için belirsiz olsa da, Bitcoin ve kripto para savunucu olarak bilinen bir senatörün finans alanında yasal düzenlemelerin tartışılacağı bir komitede görev edinmesi kripto topluluğu tarafından olumlu karşılandı ve birçok yatırımcının umudu oldu.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.