Kripto Para Stratejistinden İlginç Benzetme: “Favori Tek Varlığım Bu!”


Kripto para dünyasının popüler stratejistlerinen Cantering Clark, 2019’da yaşanan ‘genişlemenin’ bir benzerinin görünmesini bekliyor. Clark, bu nedenle 2023 yılının oldukça olumlu tamamlanabileceği tahminini paylaşmaya devam ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto para piyasası oldukça kötü bir 2018 yılı geçirdikten sonra 2019 yılında iyileşti. DeFi projelerindeki atağa ek olarak COVID-19 pandemisini avantaja dönüştürmeyi başaran piyasa 2020 ve 2021 yılları için güç kazanmaya başlamıştı.

Sizlere önerim 2019’u düşünmeye devam etmeniz ve 2023’ün sonunun iyi geçeceği konusunda iyimser kalmanız. Pandemiye benzer bir hamle ile piyasalarda hareketlilik tetiklenebilir ve büyük yükselişler görebiliriz.

Cantering Clark kripto para stratejisini paylaşırken anlık olarak sadece Bitcoin ile ilgilendiğini de açıkladı. Clark, bir süredir altcoin’lerle ilgilenmediğinin de altını çizdi.

Analistin BTC tahmininde ise 25.117 dolar seviyesinin yeniden test edilmesiyle birlikte bir kısa pozisyon sıkışması yaşanacağı detayı dikkat ediyor.

kripto para haberleri

Kısa pozisyon sıkıştırması, trader’ların bir varlığı daha düşük bir fiyata satıp aradaki farktan kâr etme umuduyla belirli bir fiyattan ödünç alması, ancak momentum kendilerine karşı hareket ettikçe varlığı geri almak zorunda kalmaları ve daha fazla ralliyi tetiklemeleriyle gerçekleşir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?