Kripto Para Piyasasındaki Kurumsal İlgi Ne Durumda? Binance CEO’su Açıkladı!

0

Önde gelen kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao kısa süre önce South China Morning Post’a verdiği demeçte finansal kurumların “büyük ölçüde” geldiğini söyledi.

Zhao’ya göre en büyük kripto borsası artan sayıda kurumsal yatırımcı görüyor. Binance CEO’su, geleneksel finansal hizmet eden firmaların ve geleneksel risk sermayesi yatırımcılarının kripto para birimi alanına katıldığını ekliyor:

“Paralarının tamamını hemen yüzde 100 taşımıyorlar… ama takip ediyorlar.”

Bunların yanında Zhao, kriptonun daha önce hayal bile edilemeyen birçok kullanım durumuna sahip olabileceğini tahmin ediyor. Binance’in NFT ekibinin birçok yaratıcıyla görüşmelerde olduğunu iddia ederek, takas edilemeyen (non fungible) token pazarının “çok büyük” olacağına inanıyor.

CZ, son düzenleyici kısıtlamalarına da değinirken, Binance’in düzenleyicilerle çalışmak için bir genel merkeze sahip olması gerektiğini söyledi:

“Merkezi bir borsa yürütürken, düzenleyicilerle iyi çalışmak için merkezi bir varlığa ihtiyacımız olduğunu fark ettik.”

Zhao’ya göre Binance, bu alandaki liderlerden biri olarak düzenleyici değişime hazırlıklı olmak zorunda.

“Sektördeki en büyük oyuncu olarak kendimizi bu değişime hazırlamamız gerekiyor. Düzenleyicilerle çalışmayı kolaylaştırmak için değişiklikler yapıyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın