Temmuz 10, 2024

Kripto Para Piyasasında Belirsizlik Döneminde Bu Altcoinler Yeni Milyonerlerini Çıkartabilir mi?

Kripto para piyasası bir belirsizlik dönemi yaşıyor! Bu belirsizlik döneminde bu tahmini altcoinler yeni milyonerler çıkartabilir mi?


Son güncellenme : 10.07.2024 - 08:22

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto piyasası sakin bir evrede, çok beklenen bir boğa koşusundan önce zamanını bekliyor. Şu anda en düşük seviyelerde bulunan altcoinler yükselebileceği iddia ediliyor. Burada, yakında fiyatı artabilecek altcoinleri seçme potansiyeli olduğu aktarılıyor. Bu sponsorlu yazıda, tahmini büyümeye hazır altcoinleri inceleyerek erken yatırımcıları milyonerlere dönüştürebilecek coinlere bir bakış sunduğu aktarılıyor.

CYBRO Ön Satış: Bir DeFi Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazanç sağlama iddiasında bulunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, geleceği belirsiz olan CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla kripto para piyasasının oyuncusu olabilecek mi merak konusu.

REKLAM

İçerik göndericisine göre CYBRO token sahipleri kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde sağlam bir sigorta programından yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon tokenle yatırımcılar tarafından takip edildiği aktarılıyor.

CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<

Piyasa Belirsizliklerinin Ortasında MATIC’in Potansiyel Yükselişi

Polygon (MATIC) 0,41$ ile 0,56$ arasındaki mevcut fiyat aralığıyla karışık hareketler görüyor. Boğalar, geçen haftaki %10’luk düşüşe ve bu ayki yaklaşık %25’lik düşüşe rağmen güç gösteriyor. En yakın direnç seviyesi olan 0,64$ yukarı yönlü bir hareket olduğunu gösteriyor. RSI 62,20 seviyesindeyken, MATIC yükseliş eğilimine doğru eğiliyor. Bu direnci kırması halinde, mevcut fiyatlardan yaklaşık %40’lık bir artışla 0,78$ seviyesini hedefleyebilir. Altı ay içinde yaklaşık %38 düştü, ancak geçmiş fiyat modelleri ileride umut verici bir boğa koşusuna işaret ediyor. Boğalar yakında üstünlüğü ele geçirebilir.

Avalanche (AVAX) Kopuşa Hazırlanıyor: Boğalar Momentum Kazanıyor

Son dönemdeki düşüşlere rağmen Avalanche (AVAX) potansiyel büyüme işaretleri gösteriyor. Şu anda 21,71$ ile 29,94$ arasında işlem gören AVAX, 17,66$ civarında destek bulurken 34,13$ civarında dirençle karşılaşıyor. 10 günlük ve 100 günlük basit hareketli ortalamalar birbirine yakın hizalanarak istikrara işaret ediyor. RSI değeri 58,77 olan AVAX yükseliş bölgesine yaklaşıyor. Eğer 34,13$ direncini aşarsa, 42,37$’a doğru bir tırmanış görebiliriz ve bu da %40’ın üzerinde potansiyel bir yükselişi temsil ediyor. Piyasanın 2021’den itibaren tekrar eden formasyonlar göstermesiyle birlikte AVAX boğaları önemli bir kırılma için hazırlanıyor.

Ethereum, Piyasadaki Düzelmenin Ortasında Dayanıklılık İşaretleri Gösteriyor

Ethereum’un fiyatı şu anda $2656,37 ile $3363,02 arasında seyrediyor. Yakın zamandaki düşüşe rağmen boğalar güç gösteriyor. RSI 60,27’de aşırı alım değil, potansiyel büyümeye işaret ediyor. 10 günlük ortalama 2914,80$’da, 100 günlük ortalama olan 3014,59$’ın hemen altında yer alıyor ve olası bir toparlanmaya işaret ediyor. Kilit direnç 3794,42 $ seviyesinde ve aşılması halinde ETH 4501,07 $ seviyesine ulaşarak %34’ün üzerinde potansiyel bir yükselişe işaret edebilir. Destek 2381,12$’da kalırken, uzun vadeli güçlü destek 1674,47$’da bulunuyor. Bir haftada %12,30 ve bir ayda %18,05’lik son düşüşler, 6 aylık %28,52’lik kazançla dengeleniyor. Ethereum’un yapısı, önemli bir yukarı yönlü hareket için hazır olabileceğini gösteriyor.

Cardano (ADA) Son Dönemdeki Düşüşüne Rağmen Umut Vadediyor

Şu anda 0,30 ila 0,41 dolar arasında işlem gören Cardano, son zamanlarda bir düşüş yaşadı. Boğalar henüz tam kontrole sahip görünmüyor. En yakın direnç 0,47 dolar ve destek 0,26 dolar dengeli bir alan olduğunu gösteriyor. Ancak, 10 günlük hareketli ortalamanın 0,35 dolar ve RSI değerinin 62 civarında olması iyimserlik için yer olduğunu gösteriyor. Tarihsel olarak, bu modeller potansiyel büyümeye işaret ediyor. Duyarlılık değişir ve ADA 0,57 $’lık ikinci dirence ulaşırsa, mevcut aralığından %40’ın üzerinde bir artış görebiliriz. Yaklaşan altcoin sezonu Cardano’yu elverişli bir bölgeye itebilir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre MATIC, AVAX, ETH ve ADA kısa vadede daha az potansiyel sunabilir. Yeni proje CYBRO kripto para piyasasında etkili olabilecek mi merak ediliyor. Bu gelişmiş DeFi platformu, yatırımcılara kazançlarını artırmak için benzersiz şanslar sunabileceği iddia ediliyor. Blast blok zincirinde getiri toplama için yapay zeka kullanabileceği iddia ediliyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?