Kripto Para Piyasası Umutlu Gözüküyor – Ama Ne Kadar Sürecek?

0

Son birkaç güne baktığımızda, uzun süredir mücadele eden kripto para piyasası bir miktar destek bulmuş gibi gözüküyor ve bazı varlıklarda küçük ama önemli kazançlar görüyoruz.

Asıl soru, bunun devam edip etmeyeceği ve edecekse ne kadar edeceğidir?

Piyasaya baktığımızda son zamanlarda birçok değişiklik olduğunu görüyoruz, iyi haberler olduğu gibi kötü gelişmeler de yaşanıyor. Kesinlik verebileceğimiz şey bu piyasanın çok değişken bir pazar olduğudur.

Piyasadaki Oynaklıktan Nasıl Yararlanılır?

Kripto para pazarında başka bir büyük boğa girişimi yaşanana kadar, tek yapabileceğimiz yatırımlarımızı devam ettirmek ve en iyisini istemektir.

Bununla beraber, yaşadığımız yüksek uçuculuktan yararlanmanın bir yolu vardır. Örneğin, CFD, her iki yönde hareket etmesi ve kaldıraç kullanımıyla kripto para birimi ticareti yapmak için harika fırsatlar sunuyor ve karı maksimize ediyor.

Yani, borsa araçlarıyla da ticaret yapabilirsiniz, ancak kısa ticaret söz konusu olursa hiçbir şey iyi bir CFD brokerini yenemez. Başlaması kolaydır, son teknoloji grafikler ve araçlar sunarlar, risksiz bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, bir sonraki boğa piyasasının ne zaman atak yapacağını merak etmek yerine diğer çoğu yatırımcı gibi yapmalı ve bu durumdan en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısınız.

Piyasada Yine Yüksek Dalgalanma Olacak Mı?

Kesinlikle! Tek bir soru, Ne Zaman Olacak?

Belirtildiği üzere, geçen hafta yaşanan kazanımlar küçüktü ve tüm ana varlıklar hala günlük olarak oynaklık içinde. Aslında, Bitcoin veya Ethereum bile destek seviyelerini bulamıyor gibi gözüküyor. Dolayısıyla, soru pazarın dalgalanma hali değil, asıl soru pazarın gelişmeye devam etmeye hazır olup olmadığıdır.

Ancak ne olursa olsun, tüm kripto para yatırımcılarının McAfee kadar olmasa da geleceğe ilişkin pozitif kalmaya devam ettiklerini görüyoruz. Yakın tarihli bir açıklamasında McAfee, bir Bitcoin‘in 2020’nin sonuna kadar bir milyon dolar değerine ulaşacağına inandığını söylemişti. Sanırım umutlu bir şekilde beklememiz gerekiyor.

Kaynak:zycrypto

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın