Mart 26, 2019

Kripto Para Piyasası Umutlu Gözüküyor – Ama Ne Kadar Sürecek?

Son birkaç güne baktığımızda, uzun süredir mücadele eden kripto para piyasası bir miktar destek bulmuş gibi gözüküyor ve bazı varlıklarda küçük ama önemli kazançlar görüyoruz.

Asıl soru, bunun devam edip etmeyeceği ve edecekse ne kadar edeceğidir?

Piyasaya baktığımızda son zamanlarda birçok değişiklik olduğunu görüyoruz, iyi haberler olduğu gibi kötü gelişmeler de yaşanıyor. Kesinlik verebileceğimiz şey bu piyasanın çok değişken bir pazar olduğudur.

Piyasadaki Oynaklıktan Nasıl Yararlanılır?

Kripto para pazarında başka bir büyük boğa girişimi yaşanana kadar, tek yapabileceğimiz yatırımlarımızı devam ettirmek ve en iyisini istemektir.

Bununla beraber, yaşadığımız yüksek uçuculuktan yararlanmanın bir yolu vardır. Örneğin, CFD, her iki yönde hareket etmesi ve kaldıraç kullanımıyla kripto para birimi ticareti yapmak için harika fırsatlar sunuyor ve karı maksimize ediyor.

Yani, borsa araçlarıyla da ticaret yapabilirsiniz, ancak kısa ticaret söz konusu olursa hiçbir şey iyi bir CFD brokerini yenemez. Başlaması kolaydır, son teknoloji grafikler ve araçlar sunarlar, risksiz bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, bir sonraki boğa piyasasının ne zaman atak yapacağını merak etmek yerine diğer çoğu yatırımcı gibi yapmalı ve bu durumdan en iyi şekilde faydalanmaya çalışmalısınız.

Piyasada Yine Yüksek Dalgalanma Olacak Mı?

Kesinlikle! Tek bir soru, Ne Zaman Olacak?

Belirtildiği üzere, geçen hafta yaşanan kazanımlar küçüktü ve tüm ana varlıklar hala günlük olarak oynaklık içinde. Aslında, Bitcoin veya Ethereum bile destek seviyelerini bulamıyor gibi gözüküyor. Dolayısıyla, soru pazarın dalgalanma hali değil, asıl soru pazarın gelişmeye devam etmeye hazır olup olmadığıdır.

Ancak ne olursa olsun, tüm kripto para yatırımcılarının McAfee kadar olmasa da geleceğe ilişkin pozitif kalmaya devam ettiklerini görüyoruz. Yakın tarihli bir açıklamasında McAfee, bir Bitcoin‘in 2020’nin sonuna kadar bir milyon dolar değerine ulaşacağına inandığını söylemişti. Sanırım umutlu bir şekilde beklememiz gerekiyor.

Kaynak:zycrypto

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?