Aralık 5, 2020

Kripto Para Fenomeni Bu Ay Patlama Yaşayacak 3 Altcoin’i Vurguladı!


Kripto para analisti ve fenomeni olan Typer Swope, üç Altocin’in bu ay patlama yaşayacağına inandığını vurguluyor. Bu 3 Altcoin’den biri büyük ve diğer ikisinin küçük olduğunu dile getiriyor.

Swope paylaştığı yeni bir videoda, Ethereum ve her biri 90 milyon dolardan düşük piyasa seviyesinde olan iki kripto varlığının gelecek haftalarda artış yaşayacağını düşünüyor.

İlk olarak Ethereum’un artışa geçtiğini dile getiren Swope, Ethereum 2.0’ın başarılı lansmanına dikkat çekiyor. Ardından 2021 yılında başarılı bir şekilde piyasaya atılmasını beklediği Ethereum 2.0’ın yalnızca 0. aşamasında bulunduğunu vurguluyor.

Swope’un Bir Seçimi Unibright Oldu!

Swope’un bir seçimi Alman tabanlı bir kurumsal blok zinciri çözüm şirketi aracılığı ile yapılan Unibright (UBT) olmaktadır.

Swope, Coke One North America’nın (CONA Services) yaz mevsimi boyunca Unibright ve Unibright’ın iyi yere gelmesinde ciddi bir sorumluluk aldığı açık kaynaklı bir girişimi olan Baseline Protocol ile bir blok zinciri tedarik çalışmasını başlattığını dile getirdi.

Aynı zamanda Swope, Unibright’ın Baseline konusuyla ilgili müşteri çalışmalarının üstünden gideceği ve firmanın ‘’genel kullanılabilirlik sürüm adayına uygun olduğunu’’ söylediği birleşik teknoloji kitlesinin sunacağı 10 Aralık tarihinde başlayacak bir demo etkinliğine sinyal veriyor:

“İşletmeler olmadan, DeFi kilitli toplam değer (TVL) yaklaşık 14,5 milyar dolara çıkabildi. Kurumsal DeFi’nin kilidi açıldığında ne olacağını düşünüyorsunuz? Bu TVL fıstık gibi görünecek.”

Swope’un Diğer Seçimi İse Morpheus.Network Oldu!

Swope bir diğer seçimi ise Morpheus.Network (MRHP) yani bir tedarik zinciri optimizasyon platformu oldu. Fenomen Analist, Morpheus’un Coca Cola ile bir iş birliği yapacağını düşünerek, iki firma arasında ortak olan kişisel bağlantılara işaret etti.

Swope, Morpheus’un İş Geliştirme Direktörü Benjamin Smith’in, Coca Cola başkanı olan Brian Smith’in oğlu olduğunu ve aile ilişkilerinin iki kuruluş adına bir iş birliği ile bitip bitmeyeceğini sorguladığını gösteriyor. Swope’a göre Meksika Finans Yürütme Enstitüsü’ne (IMEF) aktif bir yararda bulanan ve Coca Cola FEMSA ile görev alan Carl Wood, iki şirketi de birbirine iliştiren Morpheus grubuna da katılım gerçekleştirdi.

Kripto para analisti, tedarik zinciri firmasının Latin Amerika üzerinde etkinlik gösteren Coca Cola FEMSA ile ilişki kuracağını düşündüğünü ortaya koydu. Ve son olarak Unibright’ın Kuzey Amerika’yı da içinde bulunduracağını düşünüyor.

  • CoinMarketCap bildirilerine göre; MRPH, yayın saatinden sonra 0.389 dolar çevresinde, UBT ise yazım süresince 0.573 dolar çevresinde işlem görmeye devam ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ece Önel hakkında :

Merhaba ben Ece Önel, Dokuz Eylül Üniversite'sinde okuyorum. Freelance olarak çalışıyorum ve aynı zamanda güncel haberleri takip ederek bu konular hakkında yazı yazmayı seviyorum. Yaklaşık iki senedir kendimi bu alanda geliştiriyorum. İyi okumalar. :)

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?