Kripto Para Fenomeni Bu Ay Patlama Yaşayacak 3 Altcoin’i Vurguladı!

0
528

Kripto para analisti ve fenomeni olan Typer Swope, üç Altocin’in bu ay patlama yaşayacağına inandığını vurguluyor. Bu 3 Altcoin’den biri büyük ve diğer ikisinin küçük olduğunu dile getiriyor.

Swope paylaştığı yeni bir videoda, Ethereum ve her biri 90 milyon dolardan düşük piyasa seviyesinde olan iki kripto varlığının gelecek haftalarda artış yaşayacağını düşünüyor.

İlk olarak Ethereum’un artışa geçtiğini dile getiren Swope, Ethereum 2.0’ın başarılı lansmanına dikkat çekiyor. Ardından 2021 yılında başarılı bir şekilde piyasaya atılmasını beklediği Ethereum 2.0’ın yalnızca 0. aşamasında bulunduğunu vurguluyor.

Swope’un Bir Seçimi Unibright Oldu!

Swope’un bir seçimi Alman tabanlı bir kurumsal blok zinciri çözüm şirketi aracılığı ile yapılan Unibright (UBT) olmaktadır.

Swope, Coke One North America’nın (CONA Services) yaz mevsimi boyunca Unibright ve Unibright’ın iyi yere gelmesinde ciddi bir sorumluluk aldığı açık kaynaklı bir girişimi olan Baseline Protocol ile bir blok zinciri tedarik çalışmasını başlattığını dile getirdi.

Aynı zamanda Swope, Unibright’ın Baseline konusuyla ilgili müşteri çalışmalarının üstünden gideceği ve firmanın ‘’genel kullanılabilirlik sürüm adayına uygun olduğunu’’ söylediği birleşik teknoloji kitlesinin sunacağı 10 Aralık tarihinde başlayacak bir demo etkinliğine sinyal veriyor:

“İşletmeler olmadan, DeFi kilitli toplam değer (TVL) yaklaşık 14,5 milyar dolara çıkabildi. Kurumsal DeFi’nin kilidi açıldığında ne olacağını düşünüyorsunuz? Bu TVL fıstık gibi görünecek.”

Swope’un Diğer Seçimi İse Morpheus.Network Oldu!

Swope bir diğer seçimi ise Morpheus.Network (MRHP) yani bir tedarik zinciri optimizasyon platformu oldu. Fenomen Analist, Morpheus’un Coca Cola ile bir iş birliği yapacağını düşünerek, iki firma arasında ortak olan kişisel bağlantılara işaret etti.

Swope, Morpheus’un İş Geliştirme Direktörü Benjamin Smith’in, Coca Cola başkanı olan Brian Smith’in oğlu olduğunu ve aile ilişkilerinin iki kuruluş adına bir iş birliği ile bitip bitmeyeceğini sorguladığını gösteriyor. Swope’a göre Meksika Finans Yürütme Enstitüsü’ne (IMEF) aktif bir yararda bulanan ve Coca Cola FEMSA ile görev alan Carl Wood, iki şirketi de birbirine iliştiren Morpheus grubuna da katılım gerçekleştirdi.

Kripto para analisti, tedarik zinciri firmasının Latin Amerika üzerinde etkinlik gösteren Coca Cola FEMSA ile ilişki kuracağını düşündüğünü ortaya koydu. Ve son olarak Unibright’ın Kuzey Amerika’yı da içinde bulunduracağını düşünüyor.

  • CoinMarketCap bildirilerine göre; MRPH, yayın saatinden sonra 0.389 dolar çevresinde, UBT ise yazım süresince 0.573 dolar çevresinde işlem görmeye devam ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın