Aralık 9, 2019

Kripto Para Borsası OKEx’te Alt Koin Temizliği

Büyük kripto para borsalarından biri olan OKEx, 16 alt koini “listeleme kriterlerini” karşılamadığı gerekçesiyle platformundan kaldıracağını kullanıcılarına duyurdu.

Kaldırılacak olan alt koinler; OFCOIN (OF), ugChain (UGC), Merculet (MVP), UCOT (UCT), IPChain (IPC), Olympus Labs (MOT), Insolar (INS), RealChain (RCT), CIChain (CIC), TokenStars (ACE), CAI.TODAY (CAI), Delphy (DPY), Hi Mutual Society (HMC), LightChain (LIGHT), SelfSell (SSC) ve WinToken (WIN). Bu kripto paralarla ilişkili 34 işlem çifti 14 Aralık TSİ 09:00’dan itibaren platformda liste dışı edilecek.

Duyuruda, liste dışı bırakılacak olan varlıkları elinde tutan kullanıcıların bu alt koinleri en kısa sürede diğer kripto para platformlarına veya cüzdanlarına çekmeleri gerektiği, çekim işlemleri için ise 31 Aralık TSİ 09.00’a kadar kullanıcılara süre tanınacağı belirtildi.

Duyuru ardından liste dışı bırakılacak alt koin’ler yüzde 50’ye kadar değer kabı yaşadılar.

Kaynak: Okexsupport

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.