Mayıs 31, 2019

Kripto Para Borsası Coinbase Platformuna EOS’u Eklediğini Duyurdu

ABD merkezli büyük kripto para borsalarından Coinbase, twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda kripto para birimi EOS‘u listeleyeceklerini duyurdular.

Şirket tarafından yapılan duyuruda, hizmet verdiği bölgelerin büyük bir kısmında EOS’u destekliyor olacak. Yapılan açıklamada Birleşik Krallık ve New York harici yerlerde ikamet eden Coinbase kullanıcıları, EOS alım-satım ticaretini yapabilecekler.

Coinbase platformuna yeni koinler ekelemenin yanı sıra genel olarak sunduğu hizmetlerde bazı iyileştirmelere gitti. Coinbase bu ayın başlarında bir basın açıklaması yaptı ve 50 yeni bölgede platformlarının hizmet vermeye başladığını bildirdi.

Coinmarketcap verilerine göre EOS şu anada kripto para birimleri arasında en büyük beşinci koin durumunda. EOS son 24 saat içerisinde  %4.49’luk bir düşüş yaşadı ve 7.73 dolar seviyelerine geriledi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?