Aralık 7, 2022

%500 Gelebilir: Kripto Fenomeni Popüler Coin İçin Fiyat Hedefini Açıkladı


Mayıs 2022’deki çöküşten önce eski adıyla LUNA olarak bilinen Terra Classic (LUNC), tüm zamanların en düşük seviyesine yakın işlem görüyor.

Birçok Terra Classic savunucusu ve yatırımcısı, LUNC’nin gelecekte 1 dolar fiyatına ulaşacağını tahmin ederken, üst düzey bir kripto fenomeni yakın zamanda, zor durumdaki coin’in ulaşması için 0.001 doların daha makul olduğunu söyledi.

Terra Classic 0.001 Dolara Gidiyor

Terra Classic yerel token’ı LUNC, düşük performans göstermeye devam ediyor. Genel kripto piyasası çalkantısıyla birleştiğinde LUNC, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119.18 dolardan %100’den fazla düştü.

Terra Classic topluluğunun bilinen en büyük fenomenlerinden Classy Crypto‘ya göre, LUNC’nin er ya da geç 0.001 dolarlık bir fiyata ulaşması muhtemel. Başka bir deyişle, Classy Crypto, LUNC’nin yazının yazıldığı tarihteki 0.0001656 dolarlık fiyatından yakın vadede %500’ün üzerinde artmasını bekliyor.

Fenomen LUNC fiyat tahmininin finansal bir tavsiye olmadığını belirtse de tahmini yüzlerce etkileşim almayı başardı. Terra Classic ekosisteminde kaydedilen sürekli gelişmeler, coin fiyatının önümüzdeki haftalarda veya aylarda öngörülen değere ulaşması için yeterli olacak mı göreceğiz.

LUNC Yakımı Hız Kazanıyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Terra Classic ekosisteminde sunulan sayısız gelişmeye ek olarak, aşırı şişirilmiş LUNC arzının azaltılması, topluluğun önemli hedeflerinden biri. Bu sayede arz azaltılarak coin fiyatının artması bekleniyor.

Topluluk, LUNC’ı yakma ve toplam arzı yaklaşık 6.9 trilyondan 10 milyara çıkarma hedefine bağlı kalıyor. Söz konusu hedef Terra Classic ağında LUNC vergi yakımın etkinleştirilmesine yol açtı. Ardından, Terra Classic Lottery Game, Terra Classic Casino projesi ve bir NFT pazarı dahil olmak üzere LUNC yakmayı destekleyen birkaç proje kullanıma sunuldu.

Bunların yanında Terra Classic’in yeniden canlandırılması için çalışan bağımsız bir grup olan TerraCVita, LUNC yakımını desteklemek için tasarlanmış Terra Classic ağında merkezi olmayan bir borsa kurma yolunda ilerliyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, önde gelen LUNC yakma izleme platformu Terrarity, yakılan toplam LUNC miktarının 42.013.939.354 (42 milyar) olduğunu gösteriyor. Dünyanın en büyük blockchain ekosistemi olan Binance ve kripto borsası, LUNC yakım girişimine en çok katkıda bulunanlar arasında yer alıyor. Veriler, Binance’in tek başına dolaşımdan kaldırılan toplam LUNC’nin %50’den fazlasını yok ettiğini gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?