Temmuz 9, 2024

Kripto Dünyasında Yeni Gündem Olan Meme Coin’ler Hangileri?

Kripto para dünyası düşüşle sarsıldı, peki yeni bir yükselişte gündeme girebilecek meme coinler var mı? İşte bazı tahminler.


Son güncellenme : 11.07.2024 - 13:04

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre meme coin’ler, kripto paraların sürekli değişen dünyasında yatırımcıları ve hayranları büyülemeye devam ediyor. Yeni meme coin projesi geleceği belirsiz Angry Pepe Fork, MORTY gibi tanınmış yatırımcıların potansiyeli için büyük beklentiler ifade etmesi ve 1,9 milyar tokenlık sınırlı toplam arzı göz önüne alındığında patlayıcı bir genişlemeye hazırlanıyor.

Buna karşılık BOOK OF MEME, fiyatı son düşüşlerden geri dönmekte zorlandığı için piyasadaki değişikliklere uyum sağlamakta zorlanmaktadır. Benzer şekilde, Mog Coin’in piyasa değerinde kayda değer bir artış görülmüştür, ancak hızlı fiyat artışı, aşırı pişmiş koşullar hakkında sorulara yol açmaktadır. Son olarak, düzensiz ama heyecan verici karakterini yansıtan FLOKI, önemli fiyat artışları tahminleriyle cesaret verici bir görünüm sunuyor.

Angry Pepe Fork Yatırımcıların Dikkatini Çekiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Angry Pepe Fork projesi, oyuncuları zombi meme coinlerle savaşmaya ikna etmek için yeni bir fethet-kazan stratejisi kullanarak statükodan bıkmış oyunculara hitap edecek yeni bir model sunuyor. Angry Pepe Fork ordusu, zombi meme coinleri fethettikçe toplu olarak token kazanıyor ve ne kadar çok zombi fethedilirse, alınan APY o kadar yüksek oluyor. Bu arada, stake etme özelliği ön satış sırasında bile canlı hale gelebileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ayrıca, bireysel üyeler savaş alanındaki hünerlerini gösterdiklerinde ve yüksek dereceli topluluk üyelerine yükseldiklerinde ek tokenler de kazanabilirler. Token sahiplerinin varlıklarını stake etmeye karar verebilecekleri üç kilitleme dönemi vardır. Daha fazla bilgi edinmek ve stake etme özelliğini test etmek isteyenler için otuz günlük bir seçenek mevcuttur. Paralarının karşılığını en iyi şekilde almak isteyen deneyimli kampanyacılar için altmış günlük bir seçenek bulunmaktadır.

Son olarak, liderlik rollerini üstlenmeye ve gelirlerini artırmaya hazır olan generaller ve gaziler için doksan günlük bir seçenek var. Ayrıca, önde gelen yatırımcı MORTY, X ‘te Angry Pepe Fork’un bir potansiyele sahip olduğuna inandığını ifade etti. Geleceği belirsiz olan Angry Pepe Fork, daha fazla özellik eklemek için olası ortaklarla çalışmayı da planlandığı iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre, Angry Pepe Fork’un tasarımı token kıtlığı ve istikrarlı değer artışı sağlamaktadır; sonuç olarak, toplam arzda yalnızca 1,9 milyar token bulunmaktadır. Dahası, Angry Pepe Fork tokenlarının her biri ön satışın 1. aşamasında yalnızca 0,014 $ değerindedir, fakat borsalara çıkış yapabilecek mi belirsizdir.

BOOK OF MEME Fiyat Grafiği Analizi

BOOK OF MEME coin’in değişen piyasa koşullarına uyum sağlayamaması değerinin düşmesine neden olmuştur. BOOK OF MEME coin’in düzensiz APY staking getirileri öngörülemezliğe katkıda bulunur ve BOOK OF MEME yatırımcılarını daha güvenilir çözümler aramaya teşvik eder.

BOOK OF MEME, 0,014$ ile zirve yaptıktan sonra şu anda 0,0083$’lık destek seviyesini koruyor. BOOK OF MEME fiyat tablosunda görüldüğü gibi, BOOK OF MEME önemli bir toparlanma başlatmak için 0.01 $ direncinin üzerine< çıkmalıdır.

Mog Coin Piyasa Değeri Artıyor

Mog Coin piyasa değeri bir önceki hafta %50’den fazla artarak Mog Coin’in performansındaki dalgalara işaret etti. Bu durum, Mog Coin’in %10’un üzerinde düşüş yaşadığı 23 Haziran’daki düşüş başlangıcını takip ediyor. Bununla birlikte, Mog Coin fiyatı daha sonra artan sosyal medya aktivitesiyle beslenen% 40’ın üzerinde artışla toparlandı.

Bunun ardından Whale Insider, Mog Coin’in piyasa değerine göre kedi temalı en büyük memecoin olma statüsünü teyit ederek artışı doğruladı. Bununla birlikte, hızlı Mog Coin fiyat artışı nedeniyle, kripto para uzmanları bu varlığın aşırı alım bölgesine yaklaşıyor olabileceğine inanıyor.

FLOKI Fiyat Tahmini

Güncel FLOKI fiyat tahminine göre, Ağustos 2024’un ilk haftası itibariyle FLOKI fiyatının 227.86% artışla $0.000501’a yükselmesi bekleniyor. Önceki 30 günde, FLOKI 13/30 (%43) yeşil gün ve %24,31 fiyat oynaklığına sahipti.

FLOKI’nin geçmiş fiyat hareketleri ve BTC yarılanma döngülerine dayalı olarak, 2025 için öngörülen yıllık en düşük FLOKI fiyatı $0.000153’dır. FLOKI’nin maliyetinin önümüzdeki yıl 0,000722 $’a yükseleceği tahmin edilmektedir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Angry Pepe Fork, kripto meme coin piyasasında bir oyuncu olabilecek mi merak ediliyor.

Angry Pepe Fork tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Twitter

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Angry Pepe Fork
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?