Eylül 21, 2023

Kripto Dünyası 27 Eylül’ü Bekliyor! Elon Musk’ın Yeni Favorisi WSM İçin Beklentiler Ne Yönde?


Son güncellenme : 21.09.2023 - 12:06

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Meme temalı tokenlere olan ilgi, son zamanlarda gözle görülür bir şekilde arttı. Özellikle Wall Street Memes (WSM) gibi öncü meme coinler, kripto dünyasının tam anlamıyla merkezine oturdu ve kripto severlerde büyük bir heyecan yaratıyor. Wall Street Memes projesinin ön satışının bitmesine sadece birkaç gün kaldı. WSM coin, kripto borsalarına girmek üzere ve şu anda 25 milyon doların üzerinde para topladı, bu da onu 2023’ün en hızlı büyüyen kripto para birimi ön satışlarından biri haline getirdi.

Kripto yatırımcıları heyecanla 27 Eylül’ü bekliyor çünkü Wall Street Memes ilk borsa arzını o gün gerçekleştirecek. WSM coin, ‘Pepe ve Shiba katili’ olarak da anılıyor ve kripto yatırımcılarına önemli vaatler sunuyor. Ayrıca Elon Musk gibi piyasaları etkileme gücü olan bir yatırımcının da ilgisini çekmiş durumda. Bazı tahminlere göre, proje bu yıl potansiyeli en yüksek meme coinlerinden biri olabilir.

Bir ERC-20 tokeni olan WSM’yi, hem deneyimli yatırımcılar hem de kripto para dünyasına yeni giren yatırımcılar takip ediyor.  Wall Street Memes token satın almak isteyenler, projenin dikkat çeken detaylarını inceliyor. İlk borsa arzına günler kala, projenin özelliklerine gelin hep birlikte göz atalım.

Wall Street Memes’i Diğer Projelerden Ayıran Şey Ne?

  • Projenin Arkasındaki Deneyimli Ekip ve Güçlü Topluluk

Deneyimli ve kendini kanıtlamış WSM ekibinin yatırımcılar arasında güven uyandırdığını söyleyebiliriz. Başarısındaki en önemli faktörlerden biri, 1 milyondan fazla üyeyle oluşturduğu güçlü topluluk. Proje, sosyal medyada birkaç defa Elon Musk’tan yorum aldı. Bu da projeyi diğer projelerden ayıran en önemli faktörlerden biri.

  • Net Yol Haritası ve İddialı Gelecek Planları

Wall Street Memes projesinin yol haritası 3 aşamadan oluşuyor.

  1. Aşama (Kuruluş) : WSM tokeni için güvenli akıllı sözleşme geliştirme, aktif bir topluluk oluşturma, pazarlama kampanyaları ile markalaşma ve Wall Street Memes ürünlerini tanıtma.
  2. Aşama (Lansman) : WSM tokenin resmi olarak piyasaya sürülmesi, meme yaratıcıları ve influencer’larla işbirliği, merkeziyetsiz ve merkezi borsalarda listelenme, büyük medya kampanyaları düzenlenmesi.
  3. Aşama (Topluluk Güçlendirmesi) : Güvenli topluluk avantajları sunulması, 1 milyar dolarlık piyasa değeri hedefi, en üst seviye merkezi borsalarda listelenme, Wall Street Memes’e erişimi genişletme.

Projenin net bir yol haritasının bulunması ve 1 milyar dolar piyasa değerine ulaşma gibi iddialı gelecek planları, birçok yatırımcıyı ikna etmiş gibi duruyor. Projenin web sitesinde temellerinin güçlü olduğuna vurgu yapan ekip, kendi tabirleriyle Ay’a uçmaya hazır olduğunu belirtiyor.

  • Ön Satış Başarısı

Meme projelerinin ön satışlarından toplanan gelirler genellikle, 50 bin ile 2 milyon dolar değişir. Wall Street Memes ise, 25 milyon doları geçen bir ön satışa sahip. Wall Street Memes token satın almak isteyen yatırımcılar, bu ön satış başarısını kayda değer bulduklarını ifade ediyor.

  • WSM Token Sahipleri Yaratıcılıklarını Konuşturacak

Platform, meme yaratıcılarının memelerini oluşturmasına ve satmasına, koleksiyoncuların da meme satın almasına ve satmasına olanak tanıyor. Böylece WSM token sahipleri, kendi yaratıcılıklarını sergileyebilir. WSM token, platformun yönetimine katılmak için de kullanılabilecek.

  • WSM’nin Staking Özelliği

Wall Street Memes yakın zamanda staking özelliğini duyurdu ve bu özellik hakkında çok fazla söylenti oluştu. Bu kadar ilgi görmesinin nedeni, ciddi ödüller vadetmesi. Yatırımcılar WSM tokenlerini ellerinde tutarsa yıllık faiz getirisi (APY) kazanabilir ve bu, yüzde 101’lik bir artışa ulaşabilir.

WSM’nin staking kontrol paneline göz atarsanız, staking havuzunda 197 milyondan fazla tokenin bulunduğunu göreceksiniz. Elbette, daha fazla kişi stake etmeye başladıkça yıllık faiz getirisi biraz düşebilir. Öte yandan, staking sadece ödüllerle ilgili değil. Tokenlerin hesaplarda tutulmasının teşvik edilmesi, projenin kalıcı olmasını kolaylaştırabilir.

  • 50 Bin Dolarlık Airdrop

Dahası da var! Wall Street Memes’te sadece ön satış destekçilerine özel, 50 bin dolar değerinde bir airdrop var. Ödül 5 şanslı WSM token sahibi arasında paylaştırılacak. Şu ana kadar 110 bine yakın giriş yapıldı. Airdrop’a katılmak istiyorsanız Discord’a girip birkaç sosyal görevi tamamlamak gerekiyor.

  • Tokenomik

WSM tokeninin, 2 milyarlık maksimum arzı var. Tokenomik yapısı ise yüzde 50 pazarlama, yüzde 30 topluluk ödülleri, yüzde 10 CEX ve yüzde 10 DEX şeklinde dağılım gösteriyor. Bu da onu, topluluk odaklı tokenomiğe sahip bir token yapıyor.

Sonuç

WSM, Ethereum ağı üzerine kurulan popüler bir meme coin. WSM sahipleri, meme oluşturma, staking, airdrop ödülleri gibi özelliklere sahip olabilecek. Wall Street Memes’e dair hakim görüş iyimser gibi görünüyor. Ancak yine de, her kripto para için geçerli bir durum var: O da kripto para piyasalarının volatilitesi ile başa çıkmak zorunda olmak. WSM’nin bu zorluklar karşısında nasıl tepkiler vereceği sorusunun cevabını, tüm kripto severler çok yakında öğrenecek. Son olarak şunu belirtelim: Wall Street Memes token satın almak isteyenler için, avantajlı ön satış dönemi bitmek üzere.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kaynak : Finixio
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?