Şubat 3, 2024

Kripto Borsası Binance’ten Dev LUNC Yakımı: İşte Terra Classic’in Bu Yakım Hamlesine Tepkisi!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, LUNC yakım mekanizmasının 18. partisinde 2,1 milyar Terra Classic (LUNC) token yakımı yaptı. Bugüne kadar kripto borsası tarafından yakılan toplam LUNC 50 milyarın üzerine çıkarken, bu rakam Terra Luna Classic topluluğu tarafından yakılan toplam token’ların %52,4’üne tekabül ediyor.

LUNC yakımı, Terra Luna Classic topluluğu tarafından LUNC token’larını dolaşımdaki arzdan çıkarmak için ortak bir çabadır. Yakım kampanyası şimdiden 100 milyar LUNC dönüm noktasına yaklaşmış durumda.

Binance 2,1 Milyar Terra Classic (LUNC) Yaktı

Binance, 1 Ocak’taki işleme göre 2,1 milyar Terra Luna Classic (LUNC) tokenini terra1sk06e3dyexuq4shw77y3dsv480xv42mq73anxu yakım adresine gönderdi.

Özellikle, LUNC yakma mekanizmasının 18. partisi 31 Aralık – 30 Ocak dönemi içindi. Son yakımın ardından, Binance LUNC spot ve marjin alım satım çiftlerindeki alım satım ücretlerinden 51,27 milyar Terra Classic token yaktı.

Ocak ayında Binance 5,57 milyar Terra Luna Classic (LUNC) tokenı yaktı. Yakma oranı, kripto borsasındaki LUNC işlem hacminde büyük bir sıçramanın ardından önemli ölçüde arttı. Binance ve diğer kripto borsaları, token ticaretine büyük ölçüde katkıda bulunan bir USTC sürekli sözleşmesi ve yeni USTC ve LUNC ticaret çiftleri başlattı.

Bu arada, Terra Luna Classic yakma kampanyası, kripto borsaları, doğrulayıcılar, projeler ve topluluk üyeleri tarafından koordine edilen bir çabayla 98 milyar LUNC kilometre taşına ulaştı. Topluluk haftada ortalama 600 milyon LUNC yakmaktadır.

LUNC ve USTC fiyatları, yaklaşan Bitcoin yarılanmasına yanıt olarak daha geniş bir piyasa toparlanmasını bekliyor. Ayrıca, LUNC, 1000LUNC ve LUNA uzun pozisyonları son 24 saat içinde likide edilerek Trader2lar tarafından açığa satış yapıldığını gösterdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LUNC fiyatı bu hafta %7 düşüş gösterdi. Fiyat şu anda 0,00009444 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en yüksek ve en düşük fiyatı sırasıyla 0,00009415 ve 0,00009699 dolar. Topluluk, LUNC’un yerel zirvelere ulaşması için hala yükselişte.

Bu arada CoinGecko verilerine göre, USTC fiyatı son 24 saatte yatay hareket etti. Fiyat şu anda 0.02409 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,02387 dolar ve 0,02438 dolar.

Kripto para borsası PrimeXBT komisyon indirimli ve hoş geldin hediyeli hesap açmak için tıklayın.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?