Kripto Borsası Binance Yarın 4 İşlem Çiftini Kaldırıyor!

İşlem hacmi ile dünya lideri kripto para borsası Binance, dört işlem çiftini borsasından çıkartacağını açıkladı. Borsa BAL/BNB, FLM/BNB, ZRX/BNB ve STORJ/ETH işlem çiftlerini, 8 Ocak 2021 TSİ 15:00’ten sonra kaldıracak.

Borsa açıklamasında borsadan çıkartılacak olan işlem çiftleriyle ticaret yapılamayacağını belirtti. Fakat Binance’te bulunan diğer işlem çiftleriyle alım satım ticaretini yapabileceklerini belirtti.

Binance, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde ki fiyat artışıyla birlikte son dönemlerde hacmiyle rekor üstüne rekora koşuyor. Lider kripto para borsası Binance geçtiğimiz günlerde günlük işlem hacimde 80 milyar dolar değerini geçti. Borsa kripto para borsası kripto piyasasında yaşanan artışla birlikte geçtiğimiz günlerde hızlı bir şekilde ucuz Bitcoin transferlerine olanak sağlayan teknoloji SegWit’i Bitcoin yatırma işlemlerinde aktifleştirdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.