Ocak 9, 2024

Kripto Balinalarından 1 Milyar Dolarlık Harcama: O Altcoin’e Yükleniyorlar!

Popüler analist Ali Martinez, güçlü yatırımcıların geçtiğimiz ay 1 milyar dolar değerimnde 410.000 Ethereum satın aldığının altını çizdi. Martinez, balina cüzdanlarının Aralık ayının başından bu yana birikimine devam ettiğini belirtti.

ethereum balinaları satın alma çılgınlığında

Ethereum’a vurgu yaptıktan sonra Katman-2 çözümü Polygon için de tahminini yayınlayan Ali Martinez,  “Tom DeMark” göstergesine dikkat çekti. Martinez’e göre TD göstergesi fiyatta bir yükseliş sinyali vermeye başladı. Eğer sinyal başarılı olursa fiyat 0,88 dolar ve sonrasında 0,96 dolara kadar yükselme potansiyeli barındırıyor.

polygon fiyat grafiği göstergeleri yükseliş sinyali veriyor

Ali Martinez analizini ise Bitcoin ile tamamlamayı tercih etti. Martinez, BTC’nin acil destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş eğilimini koruyacağını düşünüyor. Analiste göre bu seviye 41.800 dolar civarında 2,41 milyon adresle destekleniyor.

bitcoin sahipleri fiyattaki istikrarı korumaya devam ediyor

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?