Mart 2, 2023

Kripto Balinaları Hareketlendi: Milyonlarca Dolarlık Coin Taşıdılar!

Mart ayının başlamasıyla birlikte kripto balinaları yeniden hareketlenmeye başladı. Balinalar son 24 saat içerisinde 748 milyon dolar değerinde Bitcoin ve Ethereum transfer etti.

Balinalar kripto varlıklarını hem borsalara hem de borsalardan açık piyasada satılabilecekleri yerlere gönderiliyor.

On-chain adres takipçisi Whale Alert tarafından tespit edilen en büyük tek işlem, kaynağı bilinmeyen iki cüzdan arasında 231,44 milyon dolar değerinde 9.756 BTC transferi oldu.

Balina milyonlarca dolar değerinde kripto para transferi için işlem ücreti olarak sadece 9,18 dolar ödedi.

İkinci bir balina, Gemini kripto borsasından kaynağı bilinmeyen bir cüzdana 47,05 milyon dolar değerinde 1.999 BTC aktardı.

Üçüncü bir balina bilinmeyen bir cüzdandan Bitfinex kripto borsasına 21,29 milyon dolar değerinde 920 BTC aktardı. Bu balina Bitcoin varlıklarının yerini değiştirmek için yaklaşık 10 dolar ödedi.

Ethereum balinaları da son gün içinde 448,45 milyon dolar değerinde 272.978 ETH taşıdı. Bir balina 237.979 ETH’yi kaynağı bilinmeyen bir cüzdandan kaynağı bilinmeyen başka bir cüzdana 390,17 milyon dolarlık varlık taşıdı. Büyük kripto sahibi 5 dolardan daha az ücret ödedi.

İkinci bir Ethereum balinası Gemini’den bilinmeyen bir cüzdana 58,28 milyon dolar değerinde 34.999 ETH transfer etti ve işlem ücreti olarak yaklaşık 3 dolar ödedi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?