Eylül 24, 2023

Beklenen Haber Geldi: Kripto Avukatı John Deaton “Büyük Duyurusunu” Nihayet Paylaştı!


Kripto avukatı ve Deaton Hukuk Bürosu’nun yönetici ortağı olan Avukat John Deaton, merakla beklenen “büyük duyuruyu” nihayet yayınladı. Bu gelişme, Deaton’ın duyurunun ne hakkında olabileceğine dair üç ipucu paylaşmasından 48 saatten kısa bir süre sonra geldi.

İlginç bir şekilde, Avukat Deaton yaklaşık 300 bin takipçisine üç büyük duyuru yayınlayarak sözünü tuttu.

İlk Duyuru

Dün canlı yayınlanan bir video sırasında Avukat Deaton, Ethereum ağının ilk danışmanlarından Steven Nerayoff’un Crypto-Law TV’ye konuk olarak geleceğini açıkladı.

Nerayoff kısa süre önce X platformunda Ethereum’un ICO’su ile ilgili büyük bir tartışma başlatmıştı. Federal yetkililerin Ethereum hakkındaki bilgisi nedeniyle kendisine karşı bir dava uydurduğunu iddia etmiş ve SEC, FBI, Adalet Bakanlığı ve Ripple‘daki üst düzey kişilerin komploya dahil olduğunu iddia etmişti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ancak yetkililer daha sonra bu yılın başlarında Nerayoff aleyhindeki davayı düşürdü. İlginç bir şekilde Deaton, canlı videoda Nerayoff’un iddianamesine yol açan şey hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için CryptoLaw’a geleceğini söyledi.

Deaton Spend The Bits’e Katıldı

İkinci duyuru için Deaton, XRP Ledger (XRPL) tarafından desteklenen bir kripto ödeme çözümü olan Spend The Bits’e katıldığını söyledi.

Videoda Spend The Bits tişörtü giyen Deaton, geçmişte birden fazla kripto projesinden gelen teklifleri reddettiğini söyledi. Ancak, ekibin geliştirme çabaları nedeniyle Spend the Bits ile ilgilenmeye başladı.

Spend The Bits ile yaptığı bir dizi görüşmenin ardından Deaton, artık hem yatırımcı hem de baş hukuk sorumlusu (CLO) olarak şirketin bir parçası olduğunu söylüyor.

Deaton Yeni Kitabını Tanıttı

Son olarak Avukat Deaton, “Food Stamp Warrior” başlıklı kitabının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Deaton, SEC’in Ripple’ı XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sunmak ve satmakla suçlamasından birkaç ay önce, Mart 2020’den bu yana kitap üzerinde çalıştığını açıkladı.

Deaton’a göre kitap, ırk ve bağımlılık da dahil olmak üzere çeşitli toplumsal konuları ele alıyordu.

“Bu kitabı yazarken birçok kez yayınlayıp yayınlamamayı tartıştım. Eğer okursanız, neden tartıştığımı ve bunun neden böyle bir iç mücadele olduğunu gerçekten anlayacaksınız” dedi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?