Mart 1, 2022

Kripto Analistine Göre, Sıradaki Rallinin Yıldızları Bu Altcoin’ler Olacak!

Popüler bir kripto trader’ı, Terra (LUNA), The Sandbox (SAND) ve Avalanche’ın (AVAX) şu anda en güçlü altcoin’ler arasında yer aldığını düşünüyor.

Kripto analisti Cheds, yeni bir röportajda, trader’ların bir grup coin’e yatırım yapmak yerine en güçlü bir avuç altcoin’e odaklanması gerektiğini söyledi.

“Zayıf olan hiçbir şeye dokunmam, özellikle şu anda. İnanılmaz derecede korkunç bir pazar ortamı mevcut. Yeni zihniyet şu, ‘En çok hırpalananlar, koşmak için en iyi şansa sahipler.’

Ancak trendler devam edecek ve çöküşten önce en güçlü olanı oynamak istersiniz çünkü bunlar en iyi tepkiyi verecektir. Higher low’lar (fiyatın en düşük noktanın altına gitmediği, ancak arada bir miktar yukarı ve aşağı fiyat hareketiyle yükseldiği hareket) oluşturacaklardır. Higher high’ları (yeni yüksek zirve) kıracaklardır.”

Cheds’e göre, piyasadaki en güçlü altcoin’lerden bazıları LUNA ve AVAX. Ayrıca SAND ticareti yaptığını da söyledi.

Terra, itibari paraya sabitlenmiş birkaç stablecoin’lerden oluşan bir ağdır. Ağ, stablecoin’lerin fiyatını destekleyen rezerv para birimi LUNA ile e-ticaret ödemeleri ve merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri için kullanılır.

LUNA yazının kaleme alındığı sırada 88.90 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte %21.42 oranında artış gösterdi.

Avalanche ise, bir akıllı sözleşme platformu. Yerel token’ı AVAX, yazı yazılırken 84.79 dolardan işlem görüyor. 10. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %12.91 oranına değer kazandı.

Sandbox, video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünyadır. SAND token’ı, platformda değeri aktarmak, ağı korumak ve protokolü yönetmek için kullanılır. Piyasa değerine göre 38. sıradaki kripto varlığı 3.14 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.