Ocak 6, 2024

Kripto Analistinden Şaşırtan Tahmin: 2024 Yılında Bu Altcoin’i En Az %343’lük Bir Ralli Bekliyor!


Credible Crypto olarak bilinen takma isimli kripto analist, X’teki takipçilerine 2024 yılında Ethereum için minimum fiyat hedefinin 10.000 dolar olduğunu iddia ediyor. Bu da mevcut seviyeden %343’ün üzerinde bir kazanç anlamına geliyor.

Ek olarak analist, 2024 yılında ETH için maksimum fiyat hedefinin 20.000 dolar olduğunu belirtiyor. Bu da mevcut değerinden yaklaşık % 786’lık bir artış anlamına gelmektedir.

Analist Ethereum’un bu haftanın başlarında 2.100 dolar civarında yerel bir dip yaşamasına rağmen, önde gelen altcoin‘in 2.400 dolarlık direncine meydan okumadan önce 2.160 dolara doğru bir düzeltici harekete daha tanık olabileceği görüşünde.

Ethereum analiz grafiği

Credible Crypto’nun altcoin üzerindeki yükseliş eğilimi, blok zinciri analiz platformu Santiment’in Ethereum balinalarının piyasa değerine göre en büyük ikinci dijital varlığı hızla biriktirdiğini söylemesiyle ortaya çıktı.

Santiment’e göre, en iyi 150 kendi kendine saklama cüzdanı şu anda 56,25 milyon ETH tutuyor. Bu şimdiye kadar kaydedilen en yüksek seviye. Bu arada, borsa cüzdanları 9,46 milyon ETH ile 2018 Haziran’ından bu yana en düşük seviyeye sahip.

Santiment, hem borsa hem de borsa dışı cüzdanlar söz konusu olduğunda, ilk 150 balinanın şu anda 65,71 milyon ETH’ye sahip olduğunu ve bunun tüm zamanların en yüksek seviyesi olduğunu belirtiyor.

ethereum fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum bu haber yazıldığı sırada 2.255 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?