Kripto Analisti: Ethereum Cardano’nun Fiyat Hareketini Takip Edecek! Peki Nasıl?

0

Üst düzey bir trader, Ethereum’un Cardano’nun ayak izlerini takip edeceğini tahmin ederek kripto para birimi için bir yol haritası çizdi.

Bir dizi Twitter paylaşımında, kripto trader’ı Capo, Cardano’nun (ADA) yakın zamanda Bitcoin’e (BTC) karşı geri çekildiğini ve benzer bir hareketin piyasa değerine göre ikinci en büyük varlık olan Ethereum (ETH) içinde gündemde olabileceğini belirtti.

Capo’nun görüşüne göre Cardano’nun geri dönüşü, Ethereum’un da yükselişten önce Eylül ayına doğru Bitcoin’e karşı keskin bir düşüş yaşayacağına işaret ediyor.

“Daha sonra hızlı bir dump + sıçrama olabilir.”  

Capo’nun tahmini, BTC fiyatının 40.000 dolar civarında kalması koşuluyla, Ethereum fiyatının Ağustos başında bir kez daha 2.000 dolar’ın altına düşebileceğini gösteriyor.

Capo ayrıca, Bitcoin’in 40.000 dolar / 41.000 dolar dirençlerini desteğe sağlam bir şekilde çevirirse, 100.000 dolar veya daha fazlasına ulaşacağını da öne sürüyor.

“40.000-41.000 dolar, BTC için büyük direnç.

1) Tam anlamıyla ayrılma bekleyin + bu seviyenin tekrar test edilmesi

2) 3 dalga halinde bir düzeltme bekleyin

Yüksek aralığın üzerinde konsolide olduğunda, 100.000 dolar+ kaçınılmaz olacak.”

Bitcoin, son yedi gün içinde yaklaşık %25 değer kazandı. Çarşamba günü, Bitcoin’in fiyat hareketi 40.000 dolar’ı çevreledi ve Capo en iyi kripto para biriminin yükseliş işaretleri gösterdiğini dair bir paylaşım yaptı.

“İlk yükseliş onayı. Yüksek aralığın üzerinde konsolide olduğunda kaldıraç ekleyeceğim (son yükseliş onayı).”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın