Kripto Analisti: Altcoin Boğa Sezonu XRP’yi 589$’a Yükseltebilir


Son güncellenme : 13.06.2024 - 11:31

Popüler kripto para birimi analisti ve sosyal medya kişisi DonAlt, Ripple’ın XRP’nin geleceği hakkında cesur bir öngörüde bulundu. CryptoDonAlt, twitterdaki kripto topluluğuna, boğa piyasası şekillendiği zaman, XRP’nin önderlik edeceğini söyledi. Tahmin edilen fiyat göze çarpıyor.

DonAlt, twitinde şöyle yazdı: XRP 589$ seviyesine yükselecek gibi gözüküyor. Eğer gerçekten bir alt sezon geçireceksek ve sıkıntılı olursa XRP diğer ana koinlerin aksine bundan yararlanacaktır.

2017 yılında iken XRP çok iyi gidiyordu. 2018’in başından önce XRP dijital varlıkların birçoğundan daha iyi performans göstermişti. Son boğa koşusunda, XRP 3.73$’a yükseldi. Ancak, altkoinler son zamanlarda pompalamaya başlarken, XRP onların gerisinde kaldı.

Fakat DonAlt ve diğer pek çok uzmanın özellikle belirttiği şey, Ripple ve XRP’nin kitlesel benimsenmesidir.

Ripple’s hizmetlerini kullanan, zamandan ve paradan tasarruf etmek amacıyla XRP’yi kullanan başlıca kurumlar bu değeri yükseltecek.

Santander’ın, Ripple destekli ödemeleri geliştirmek istediklerini açıkladığı son açıklama, Ripple çalışması için katalizör olabilecek bir hamlenin örneğidir.

Santander, Ripple’ın Avrupa’da sınır ötesi ödemeleri daha kolay ve daha verimli hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Geliştiriciler ayrıca XRP’nin benimsenmesini gerçekleştirmek için çalışıyorlar. Gmail kullanıcıları artık MoneyMessage özelliğini kullanarak XRP gönderebilecek. “XRP Army” son paylaşımında kullanımının çok kolay olduğunu açıkladı.

Kaynak:zycrypto

 

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Birkan BİÇİCİ hakkında :

Yaklaşık 3 yıldır Tv kanalı, haber sitesi gibi çeşitli mecralarda Editör olarak çalışıyorum. Bitcoin ve Blockchain'in gittikçe önemli hale gelmesiyle birlikte sektör hakkında yaptığım araştırmaları ve sektörle ilgili önemli bilgileri sizlere yardımcı olmak için Koinfinans bünyesinde paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?