Kraken Yöneticisi Jesse Powell, Bitcoin’in 1 Milyon Dolar’a Ulaşacağını Düşünüyor

  • Kraken yöneticisi Jesse Powell, hükümetlerin finansal konulardaki gevşek tutumları nedeniyle Bitcoin’in 1 milyon dolara yükselme yolunda ilerlediğini belirtti.

H3 podcastte yaptığı yeni bir röportajda fikirlerini belirten Kraken yöneticisi, gelecek yıllar içerisinde Bitcoin’e yatırım yapılmaya devam edilmesi gerektiğini söyledi. Buna ek olarak, gelecek yıllar içerisinde yüzde 1720’lik bir artış olacağını düşündüğünü de sözlerine ekledi.

“Hala çok erken. Bana kalırsa, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde Bitcoin kolaylıkla 500 bin dolar seviyesine ulaşacak. Ne kadar para basıldığına bakın. Bitcoin’in 1 milyon dolar seviyesine ulaştığını kolayca görebiliriz…

En azından üzerine düşünmeye değer… Portföyünüzün yüzde 1 ila 10’u arasında bir yatırım yapın. Paranızın tamamını, kira paranızı, yemek için ayırdığınız parayı alıp, Bitcoin alın demiyorum. Ama eğer yatırım yapma düşüncesindeyseniz, almanız gereken şey kesinlikle Bitcoin.”

Piyasada bulunan diğer kripto para birimlerine konu geldiğinde ise, Powell en tanınmış birimlerin yanında olduğunu belirtti. Böylelikle bir yatırımcının bu piyasaya da borsa gözüyle bakabileceğini de ekledi.

“Satın alınabilecek binlerce hisse senedi var. Çokçası var. Ancak bunların bazıları çok güçlü isimler. Apple, Google ve Facebook gibi isimler söz konusu. Eğer yaptığınız işi gerçekten tam olarak bilmiyorsanız, derin bir Wall Street analisti değilseniz, hisse senetlerinin peşinden koşmayın. En tepedekilere bağlı kalın, yolunuza devam edin. Her gün Apple cihazı kullanıyorsunuz ve Apple’ın iyi bir marka olduğunu düşünüyorsunuz. Bu durumun aynısının kripto değerler için de geçerli olduğunu düşünüyorum. Aniden ortaya çıkan yeni şeylerle dikkatinizi dağıtmayın. Bitcoin ve Ether’e bağlı kalın. Güvenli işlem yapmak istiyorsanız, Bitcoin ve Ether oldukça güvenilir diyebilirim. Diğer taraflara bakacak olursanız, daha fazla risk ile daha çok kazanabilirsiniz. Ancak ben diğer tarafa gözünü çevirenlerden değilim.”

 Video izlemek için tıklayın!

Kaynak : Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.