Koronavirüs Nedeniyle İstanbul Blockchain Week Ertelendi

0
374

Türkiye’de düzenlenecek olan blockchain etkinliği Istanbul Blockchain Week’ten bir açıklama geldi. Etkinliğin organizatörü olan EAK Digital’ın CEO’su Erhan Korhaliller, etkinliğin Korona Virüsü nedeniyle başka bir zamana ertelendiği duyuruldu.

Türkiye’nin en büyük blockchain etkinliği olması beklenen bu etkinliğe katılacak kişiler, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Binace CEO’su Changpeng Zhoa, Bitcoin.com kurucusu Roger Ver gibi önemli isimlerin katılacağı Istanbul Blockchain Week ertelendi.

Etkinlik, Türkiye’deki ve yabancı ülkelerdeki birçok kripto para takipçileri tarafından beklenmekteydi. Istanbul Blockchain Week, erteleme olmasaydı 6-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenmesi bekleniyordu fakat Koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi.

Istanbul Blockchain Week etkinliğinin hangi tarihlerde düzenleneceği şu an için bilinmediğini söyleyen Erhan Korhaliller şu ifadeleri kullandı:

“Koronavirüs salgınının, tüm dünyada giderek yaygınlaşması neticesinde alınan önlemler paralelinde etkinliğimizi ileri bir tarihe erteledik. Erteleme kararımızı konuşmalarımız ve sponsor firmalarımızla değerlendirdik. Bu süreçteki destekleri için tüm konuşmacılarımıza ve sponsor firmalarımıza teşekkür ediyoruz. Katılımcılarımızın da bizleri bu olağanüstü durum içinde anlayışla karşılayacağına inanıyorum.”

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın