Kasım 15, 2022

KodexPay Nedir? KXP Nasıl Satın Alınır?

CoinMarketCap verilerine göre KodexPay son 24 saatte %100’ün üzerinde artış kaydetti. Ancak ardından değerini kaybetti. Peki KodexPay nedir? KXP token nasıl satın alınır? İşte detaylar.

Web sitesinde yer alan tanıtım metnine göre KodexPay, kullanımı en kolay ve en verimli kripto para birimi ağ geçidi tarafından desteklenmektedir.

Ödeme ağ geçitlerinin her geçen gün büyüdüğünün altını çizen KodexPay, KXP token’ın değerinin ‘müşteriler’ sayesinde arttığını da belirtti. Ağa katılan her müşteri sayesinde KXP değeri artıyor. Web sitesindeki ağ verilerine göre ağdaki işlem hacmi günlük olarak milyon olarak kaydediliyor. Projenin amacı ise işletmelerin kripto dünyasıyla bağlantısını güçlendirmek.

“KodexPay ile büyüyüon ve token’a değer katın. İşlediğimiz her yeni işlem, KXP fiyatının güçlenmesini sağlar ve pazarda değer kazandırır. Bu gelişmeler de ekosistemimizin dünyada güçlenmesine yardımcı olur.

Biz sadece bir kripto para birimi değiliz, aynı zamanda küresel bir ödeme ekosistemi, topluluk ve dijital aracız.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, resmi web sitesindeki tanıtım metnine göre projenin odak noktası küresel bir ödeme ekosistemi yaratmak. Bunu tamamen dijital olarak ve topluluk merkezli bir şekilde gerçekleştirmek istiyor.

KodexPay Özellikleri Nedir?

Mimarisinde blockchain barındıran proje; sağlam ve güvenlidir mottosuyla hareket etmektedir. UX/UI (tasarımsal) yönündeki gelişmeler, kripto dünyasında ileri düzeyde bilgi sahibi olmadan birden fazla kişinin ağ geçidini kullanmasına olanak tanımaktadır. Her bir düğümün izin verdiği rekor sürelerde ödemeleri işlemek için düğümlere ve özel bağlantılara güvenli bağlantılarımız var.

Projenin web sitesine göre blockchain teknolojisi, güçlü mimari, gelişmiş tasarım anlayışı ve çok güçlü yapı KodexPay’in öne çıkan özellikleri.

KXP Token Nedir?

KodexPay, KXP token

Web sitesinde yer alan verilere göre KXP nominal değeri 0,5 dolar olarak belirlendi. CoinMarketCap verilerine göre fiyat en yüksek 1,97 dolara çıktı. Buna karşın şu an 0,88 dolardan işlem görüyor. Üretilen token miktarı ise 70.000.000 KXP. Token’ın mimarisi ise Binance Smart Chain’de yer alıyor.

Token satın alımına erken katılmak isteyen katılımcılar minimum 100 dolar, maksimum 100.000 dolar (ilk hafta) yatırabilir.

KodexPay token verisi

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?