Mart 12, 2024

Kısa Sürede 1 Doları Parabolik Ralliyle Aşabilecek Üç Altcoin Dikkat Çekiyor!

Kripto para piyasası, Bitcoin’in Salı günü 72.000 dolarlık yeni bir zirve kaydetmesinin ardından canlanıyor. BTC, her gün yeni zirvelere tırmanarak grafiklerde sürekli yukarı yönlü bir ivme gösteriyor ve yatırımcıların ciddi kazançlar elde etmesine olanak tanıyor. Bitcoin’in yükselişi, önde gelen altcoinlerin de yeni aylık zirveler görmesiyle genel kripto para piyasasını canlandırıyor. Birçok altcoin ve meme coin, son 30 günde değerlerini ikiye katlayarak bazıları %500’e kadar kazanç sağladı.

Şu anda kripto para piyasasının büyük getiriler sunduğu düşünülerek, düşük fiyattan işlem gören ve yakın gelecekte 1 dolar seviyesine ulaşabilecek ilk 3 altcoin üzerinde duracağız.

Ripple (XRP)

Ripple’ın yerel tokenı XRP, şu anda Salı günü 0,69 $ civarında işlem görüyor ve bir haftadan fazla bir süredir yeşil renkte seyrediyor. Yatırımcıların yoğun ilgisiyle birlikte, altcoin 1 dolara doğru ivmeleniyor. Yakın gelecekteki bir yükseliş XRP’yi 0,80 dolara doğru taşıyabilir ve ardından 0,90 dolar gibi daha yüksek seviyelere ulaşabilir. XRP, satış baskısına maruz kalmadan yükselme eğilimini sürdürürse, sonunda 1 dolara ulaşabilir.

Cardano (ADA)

Cardano’nun yerel tokenı ADA, şu anda grafiklerde 0,76 dolar civarında işlem görüyor. Altcoin, son 30 günde yaklaşık %36 oranında artış gösterdiği için güçlü bir yükseliş hissiyatı taşıyor. Boğalar, Cardano’nun ADA’sını 0,80 dolarlık seviyelere doğru itmeye çalışıyor ve bu da tokena yeni yatırımcılar çekebilir. ADA, yeni yatırımcıları bünyesine katabilirse, 0,80 dolardan 1 dolara ulaşma hedefi daha gerçekçi hale gelebilir.

Decentraland (MANA)

Decentraland’ın yerel kripto para birimi MANA, şu anda 0,67 – 0,76 dolar aralığında işlem görüyor ve son 30 günde %65’e yakın bir artış kaydetti. MANA, bu yıl metaverse altcoin segmentinde yatırımcılara sağlam getiriler sunarak öne çıkıyor. Token, depresyon aşamasını geride bıraktı ve şimdi 1 dolar seviyesini hedefliyor. Bitcoin ve Ethereum gibi endeksler güçlü kaldığı sürece, kripto para biriminin değerini artırmak için daha fazla fırsat bulunabilir.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?