KingSwap Uniswap’ten Taşınma Kararı Aldı!

2
174

Merkezi olmayan De-Fi kendini her geçen gün büyütüyor. Ethereum’un Pazar payı baskı zamanında 53.994 milyar dolar iken, toplam piyasa sermayesi 17.662 milyar dolara ulaşmıştır. DeFi Pazar payı Ethereum’un %30’undan fazla olduğu için burada bitmiyor gibi görünmektedir.

Birçok proje DeFi’nin büyümesinde katkıda bulunmuştur. Bunlardan biri de Uniswap olmaktadır. ERC20 şifre cihazlarının alıcıların ve satıcıların talep oluşturmasına gerek kalmadan değiştirilebilmesi adına Ethereum protokolüne bağlı kalınarak Uniswap, en çok aranan kripto değiş tokuşu olmuştur. Ayrıca yeni projeler için bir platform sağlamak konusunda da bu sorumluluğu üstlenmiştir.

Bugün, yüksek verimliliğe sahip olan bir likidite platformu olan KingSwap, Uniswap’tan kendi likidite ve tarım havuzlarına geçişini tamamlamıştır. Proje Uniswap’te listelendiğinden dolayı 4 milyon dolarlık gelir elde etmiştir. Fakat proje, kendi ekosistemini oluşturmak adına taşınmış ve kapsamlı bir biriktirilebilir ödüller, dijital toplanabilir ürünler ve fiyat dönüşümleri sunmuştur. Uniswap’ın farklı biçimi olan KingSwap, AMBCrypto ile paylaşılan basın açıklamasında, fiyat eğrileri ve katılımcı ödülleri açısından gerçek zamanlı avantajlar sağlayan kullanıcı dostu özellikler sunmaktadır.

KingSwap danışmanı olan Malcolm Tan’a göre, ekip NFT’nin lansmanını ve platformlarını önümüzdeki haftalarda geliştirmek için gün sayıyor. Merkezi Singapur’da bulunan KingSwap, organize edilen ilk DeFi projesi olmuştur.

Uniswap, bunlar gibi yeni projeler için bir platform sağladı, fakat şimdi farklı sorunlar ile karşı karşıya olmaktadır. UNI çiftliği 17 Kasım’da sona erdiği için, Uniswap’ta kitlenen toplam değer 2,718 milyar dolardan 1,29 milyar dolara yükseldi. Eylül ayında gerçekleştirdiği lansmanından bu yana borsa, her hafta 583,333 UNI biriktiren dört likidite havuzu işletiyordu. Teşviklerin sona ermesiyle birlikte, ekibin kullanıcılarla sürekli iletişim halinde olması ve değiş tokuşta olması önemli bir etkendi. Şu an da ise ilerlemek için bazı yönlerden yoksun olmaktadır. Aynı zamanda çiftliğin sona ermesiyle takımın önündeki yolu izlemesi oldukça önemli bir hale gelecektir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

2 YORUMLAR

  1. “Uniswap, bunlar gibi yeni projeler için bir platform sağladı, fakat şimdi farklı sorunlar ile karşı karşıya OLMAKTADIR. UNI çiftliği 17 Kasım’da sona erdiği için, Uniswap’ta kitlenen toplam değer 2,718 MİLYAR DOLARDAN 1,29 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ.”
    Google translate’ten çeviri yapılır da insan bi acaba çeviri nasıl olmuş deyip bi zahmet kontrol eder buraya haber olarak yazmadan önce.. 🙂

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın