Mart 22, 2024

Kemerlerinizi Bağlayın Bu Altcoin’ler Uçuşa Hazır: Her Biri 10 Doları 1000 Dolara Çevirmenin Eşiğinde!

Solana (SOL) gibi altcoinler, piyasa güneye döndüğünde bile dirençli kalma yetenekleriyle tanınmaya başladı. Bu haber yazıldığı sırada Solana 180 dolardan işlem görüyor. Öte yandan Solana’ya rakip coin’ler de mevcut. Haberin devamında bu varlıklar incelenecektir. Bu varlıkların 10 dolarlık bir portföyü hızla 1.000 dolara çevirebilecek gücü olduğuna inanılmaktadır. İşte o 3 kripto varlık.

Dogecoin (DOGE) Önemli Solana Rakiplerinin Başında

Dogecoin, kripto para sektöründeki daha geniş çaplı bir ralliyle birlikte etkileyici bir şekilde geri döndü. Bu dijital varlıklara olan yatırımcı güveninin yeniden canlandığını gösterdi. Bitcoin 66.000 dolar sınırını aşarken, Ethereum 35.000 doların üzerine tırmandı. Bu gelişme piyasada yaygın bir coşku olduğunu gösterdi.

Bir yıldan fazla süren istikrarlı ticaretin ardından DOGE 0,1 dolar bariyerini aşarak 0,2 doların üzerinde zirvelere ulaştı. Bunu takiben, fiyat düşüş eğilimine girerek 0,15 dolar civarında dar bir bölgede kaldı. Bununla birlikte, piyasadaki mevcut pozitif ivme Dogecoin’in önemli bir yükselişin eşiğinde olduğunu gösteriyor.

solana fiyat analizi

Dogecoin son zamanlarda işlem hacminde önemli bir artışa tanık oldu. Bu bağlamda %30 artarak 3,12 milyar dolara ulaştı. Dogecoin şu anda piyasa değeri açısından 9. sırada yer almaktadır. Ek olarak DOGE’nin değeri 22,4 milyar dolar gibi güçlü bir seviyede. Kripto piyasasındaki bu önemli konum, özellikle de yükseliş aşamasında, daha fazla genişleme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Injective (INJ)

Injective (INJ) öncü, şeffaf ve birlikte çalışabilir birinci katman blok zinciri ile finans dünyasında dalgalar yaratıyor. Bu platform, yeni bir DeFi uygulamaları dalgasını teşvik etmede öncülük ediyor. Sunduğu teklifler, spot ve türev ticareti için merkezi olmayan borsaları, tahmin piyasalarını ve borç verme protokollerini kapsamaktadır.

Platformun yerel para birimi INJ, yeni özellikleri ve genişleyen ekosistemiyle etkileyici bir büyüme yaşıyor. Şu anda, Injective fiyatı 38,54 dolar seviyesinde. Ek olarak son gün %5,65’lik bir artışa işaret ediyor. Şu anda CoinMarketCap’te 37. sırada yer alıyor ve 3,5 milyar dolarlık canlı piyasa değerine sahip.

Bitcoin Cash (BCH)

4. çeyrekteki ralli, Bitcoin Cash‘i 1. çeyrekte daha büyük bir ralliye hazırladı. Bu da coin’i 530 dolarla yeni yılın en yüksek seviyelerine taşıdı. Ancak, yatırımcıların erken karları cebe indirmesiyle yükseliş teorisi Mart ayının başında geçici bir dalış yaptı.

BCH, dört saatlik grafikte gösterildiği gibi bir mum fitili 340 dolara kadar uzamasına rağmen, bu geçici dalıştan 350 dolarda rahatlama buldu.

Piyasadaki olumlu hava ve Bitcoin’in 73.000 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla desteklenen Bitcoin Cash agresif bir şekilde geri döndü. Ancak bu kez geçen haftaki rüzgarlar araya girmeden önce 450 dolara kadar çıktı ve 350 dolarda bir başka spiral düşüşle sonuçlandı.

Bununla birlikte, önemli giriş pozisyonları arayan yatırımcılar, 421 dolarda devam eden düzeltmenin güvenilir bir destek bulmasının ardından BCH satın almayı düşünebilir. Önceki günkü 410dolarlık açılış değeri ve kama formasyonunun üst trend çizgisi, Bitcoin Cash satın alırken göz önünde bulundurulması gereken kilit giriş pozisyonları olarak geçecektir.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?