Sponsorlu İçerik
Ocak 9, 2024

Justin Sun’ın Cüzdanında da Çıktı: 1 Ayda Yüzde 115 Yapan Sponge Furyası Kriptoyu Kasıp Kavuruyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Tron blok zincirinin kurucusu Justin Sun’a bağlı bir kripto cüzdanı geçtiğimiz günlerde Binance’den 13,8 milyon dolar değerinde Ethereum çekti. Bu işlem çoğu kripto yatırımcısının aklına şu soruyu getirdi: Samsung, Poloniex ve BitTorrent gibi yüksek profilli şirketlerle ortaklıkları da olan Sun, zincir üzerinden yeni tokenler mi alıyor?

Ünlü milyarder geçtiğimiz Mayıs ayında X’de bir paylaşımda bulundu ve meme coinlere yatırım için yönelmek istediğini belirtti. Ancak yatırımlarının finansal tavsiye niteliğinde olmadığını ve bu projelerin herhangi bir borsada listelenme garantisinin bulunmadığını da takipçilerine hatırlattı.

Yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmaları önemli. Yine de, kripto paralarla ilgili kişilerin yatırım hareketleri, gündemde yer tutan haberler olarak biliniyor. Bu bağlamda Sun’un halka açık kripto cüzdanları takip ediliyor. Sun, meme token portföyü de dahil olmak üzere 500 milyon dolarlık kripto varlığını DeBank‘taki bir cüzdanda bulunduruyor. Ayrıca cüzdan şu meme coinleri de içeriyor:

  • Shiba Inu (SHIB) 6 milyon dolar
  • FLOKI (FLOKI) 800 bin dolar
  • Baby Doge (BabyDoge) 500 bin dolar
  • Pepe Coin (PEPE) 78 bin dolar

Sun’un cüzdanındaki bir başka token, bazı kripto medya kuruluşlarında manşetlere taşındı ve Aralık ayının en iyi performans gösterenlerinden biri oldu. Geçen hafta yüzde 112’lik bir artış yaşadı. Bu token, yeni versiyonuyla gündeme oturan Sponge token (SPONGE) oldu. Etherscan’de yer alan bilgilere göre Justin Sun 4 ismindeki hesap, dünya genelinde SPONGE’nin en büyük 13’üncü sahibi durumunda.

Yatırımcılar, bu haberlerden sonra Sponge ağının yeni tokeni, Sponge Token V2 satın alma konusunda ikna olmuş görünüyor. SPONGEV2 token, 2024’te potansiyeli yüksek coinlerden biri olarak değerlendiriliyor. Bu meme coinin detaylarını daha yakından inceleyelim.

Sponge V2 (SPONGEV2) – Meme Coin Yatırımcılarına Yeni Bir Şans Sunuyor

Birçok kişi Tron kurucusunun satın alımının yaklaşan bir SPONGE koşusunun işareti olabileceğini düşünüyor. Sponge’nin tüm ekosistemi geçtiğimiz haftalarda yenilendi ve bu yenilenmenin bir parçası olarak Sponge V2 token tanıtıldı.

SPONGE meme coin, Mayıs ayında tanıtıldı. Popüler SpongeBob SquarePants karakterinden ilham alınarak yaratıldı. SPONGE coin Uniswap’te listelendikten sonra proje, anında başarıya ulaştı. Tokenin fiyatı 7 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0023 dolara yükseldi.

Bu yükseliş, ilk yatırımcılara 100 kat getiri sağladı ve SPONGE’yi yılın en heyecan verici meme coinlerinden biri haline getirdi. Ancak çoğu viral meme coin gibi SPONGE’nin fiyatı da ilk yatırımcılarının kar elde etmesinden sonra kendiliğinden düştü.

Orijinal SPONGE tokeninin başarısı, Sponge V2 token tanıtımının temelini atıyor. Bu yeni sürüm, orijinal coini sıçrama tahtası olarak kullanmaya çalışıyor. Sadık sahipler ve ilk benimseyenler için yeni kullanım örnekleri ve bağlantı fırsatları sunuyor. Yatırımcılara, Mayıs ayında kaçırdıkları yatırım fırsatını da yeniden sunuyor.

Sponge V2 token, bir ERC-20 meme coini. Ethereum ağı üzerinde çalışıyor. Bu nedenle, düşük işlem ücretlerine sahip olacağı biliniyor.

Sponge V2 Token, Ağa Önemli Yenilikler Getiriyor

En önemli yeniliklerden biri stake-to-bridge işlevi olarak biliniyor. Bu işlev, mevcut SPONGE sahiplerinin tokenlerini kilitlemelerine ve SPONGEV2 ile stake ederek pasif gelir elde etmelerine olanak tanıyor. Bir başka deyişle, kripto para biriminin orijinal versiyonundaki tokenlerin sahibi, yeni versiyondan token almak için bunları takas ediyor.

Ayrıca, Sponge Token V2 satın alma ile kullanıcılar oyna-kazan oyununa da sahip olabilir. Böylece proje, hem kripto severlere hem de oyun severlere hitap etmiş olacak. Oyunun, ücretsiz bir sürümü de kullanıcılara sunulacak. Böylece, tokene olan talebi canlandıracak ek bir faktör ortaya çıkacak.

Bununla birlikte, SPONGE yalnızca yüksek profilli yatırımcıların dikkatini çekmiyor. Aynı zamanda tanınmış kripto fenomenleri de tokeni fark etti. Örneğin 116 binden fazla abonesi olan YouTuber ClayBro, yakın zamanda SPONGEV2’nin staking yetenekleri hakkındaki heyecanını ifade eden bir video yayınladı.

Sponge V2 Tokenomiği

Sponge V2’nin toplam arzı 150 milyar token olarak belirlendi. Bunlardan 40,4 milyar Sponge V2 tokeni (toplam arzın yüzde 26,93’ü) Sponge tokenleri ile de staking yapılabiliyor ve ön satışta yer alan yatırımcılar için ayrılıyor.

Arzın geri kalanı staking ödüllerine (toplam arzın yüzde 43,09’u) ayrıldı. Merkeziyetsiz borsalarda likidite sağlamak için toplam arzın yüzde 10’u, pazarlama maliyetleri için yüzde 7,5’i, oyun geliştirme için yüzde 4,47’si, ve oyun ödülleri için ise toplam arzın yüzde 8’i ayrıldı.

Sonuç

Sponge V2 token, üstel büyüme potansiyeli ile yatırım yapılabilecek en iyi meme coinleri sıralamasında kendine yer edindi. Sponge Token V2 satın alma, benzersiz bir yol olan stake-to-bridge modelini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Ayrıca tokenin yaratıcıları, büyük borsalarda listelenmek ve piyasa değeri olarak 100 milyon dolara ulaşmak gibi hedefleri olan üç aşamalı bir yol haritasının ana hatlarını çizdiler.

Sponge Token V2 token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : sponge token
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?