Kasım 13, 2019

Justin Sun, Ünlü Borsayı Satın Aldığını Açıkladı!

Poloniex kripto borsası son zamanlarda çokça gündeme geliyor. Daha önce Circle şirketinin bir kuruluşu olan borsa, bu şirketten ayrılarak, ismi bilinmeyen bir Asyalı yatırımcı grubu tarafından satın alınmıştı. Bu Asyalı yatırımcının Justin Sun olduğu iddia ediliyordu. Lakin Justin Sun, Ekim ayında bu iddiaları yalanlamıştı.

Fakat yeni bir gelişme bilinenleri değiştirdi. Poloniex resmi Twitter hesabından yapılan bir canlı yayına katılan Justin Sun, yatırımcılardan biri olduğunu itiraf etti. Justin Sun ayrıca Poloniex borsasının, Tron Vakfından bağımsız olarak çalıştığını belirtti.

Kripto piyasasında analiz yapan şirketlerden biri olan Nomics’e göre, Poloniex işlem hacmine göre dünyada 11. sırada yer alıyor. Ayrıca borsada, son 24 saat içinde yaklaşık 19.5 milyon dolarlık işlem yapıldı. Bu işlem sayısı yine son 24 saat içinde piyasa yapılan işlemlerin yaklaşık %1’ine denk geliyor.

Justin Sun Poloniex borsasına yatırım yapmasının duyulması, Tron tokeninde büyük bir değişiklik yaratmadı. Piyasa bu habere dişe dokunur bir tepki vermedi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.