Şubat 21, 2024

Justin Sun ile İlişkilendirilen Cüzdan O Altcoin’den 260 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Tron’un kurucusu Justin Sun ile ilişkilendirilen bir cüzdanda gerçekleşen büyük işlemler, kripto para piyasasında spekülasyonlara neden oldu. Lookonchain’in bir tweet’ine göre, söz konusu cüzdan Ethereum (ETH) token’a önemli bir yatırım yaptı ve yaklaşık 259,1 milyon dolarlık toplam 91.316 ETH satın aldı.

İşlemler dizisi, popüler kripto para borsası Binance’e 90 milyon Tether (USDT) yatırılmasıyla başladı. Ardından, “0x7a95” adresiyle tanımlanan balina cüzdanı, 10.136 ETH (29,76 milyon dolar) ve 40 milyon USDT alarak Binance‘den önemli miktarda para çekti. Bu büyük kripto para hareketi, cüzdan sahibi ve niyetleri hakkında birçok spekülasyona yol açtı.

Eğer bu işlemlerin arkasında gerçekten de Justin Sun varsa, bu durum, Ethereum gibi önde gelen kripto paralara artan ilginin bir göstergesi olabilir. Sun’ın kripto para topluluğundaki etkisi ve Tron’un kurucusu olarak rolü dikkate alındığında, bu hareket oldukça dikkat çekicidir.

Ethereum’un şu anki piyasa fiyatı 2.916 dolar seviyesinde bulunuyor ve son 24 saat içinde %0,17 oranında hafif bir artış gösterdi. Ayrıca, Ethereum son 30 gün içinde %17,65 oranında bir artış yaşadı ve işlem hacmi son 24 saat içinde %42,21 oranında artarak toplamda 21.589.232.513 dolara ulaştı.

Bu hareketlilik, kısa bir süre önce 500 milyon dolarlık devasa bir transferde yer alan Justin Sun’ın manşetlere taşınan bir başka hamlesinin hemen ardından geldi. Bu işlemde, 642,06 milyon USDT, merkezi olmayan bir borç verme platformu olan JustLend’e aktarıldı. Bu işlemin kaynağı açıklanmasa da, Sun’ın bağlantılı olduğu düşünülüyor.

Bu gelişmelerin etkileri çeşitlidir. Birincisi, büyük kripto para oyuncuları ile piyasa dinamikleri arasındaki artan ilişkilere işaret ederler. Ayrıca, Justin Sun gibi bir figürün Ethereum’a bu şekilde önemli yatırımlar yapması, kripto endüstrisinde piyasa duyarlılığında veya stratejik konumlanmada bir değişiklik olabileceğini gösterebilir.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?