Justin Sun FTX Hakkında Konuştu: Kurtarmak İstiyoruz!

0
Justin Sun FTX Hakkında Konuştu: Kurtarmak İstiyoruz!

Tron kurucusu Justin Sun, Bloomberg kanalının konuğu oldu. Sun, ekibinin FTX borsasının satın alımına ilişkin araştırma yaptıklarını açıkladı. Hareketin asıl amacının FTX’deki likidite krizini çözmek ve kripto endüstrisindeki birliği öne çıkarmak olduğunu açıkladı. İşte röportajdan önemli kesitler.

Justin Sun ve Sam Bankman-Fried (SBF) bir anlaşma yaptığını duyurdu. FTX kullanıcılarının likiditeyi artırmak ve mevcut likidite sıkışıklığını geçici olarak çözmek için Tron çekmelerine izin verildi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Justin Sun, likidite sıkışıklığını çözmek ve potansiyel satın alma da dahil olmak üzere planlar hakkında FTX ile hala görüşme halinde. Ancak süreç hala beklemede olduğu için kimseye bir beklenti vermek istemediğinin de altını çizdi.

FTX yatırımcıları ve müşterileri, CEO Sam Bankman-Fried’ın Alameda Research’ü kapatacağı açıklaması sonrası FTX’in durumu hakkında netlik istiyor. FTX CEO’su, yatırımcılardan ve rakiplerden 9 milyar doların üzerinde finansman sağlamayı hedefledi.

Justin Sun FTX hakkında konuştu

Justin Sun FTX’i Satın Alacak mı?

Justin Sun, borç, hisse senedi opsiyonları veya tamamen devralmayı düşünüp düşünmediği sorusunu yanıtladı. Sun, önceliğin kripto endüstrisini korumak olduğunu söyledi. FTX, bir likidite sıkışıklığıyla karşı karşıya olduğunu açıkladı ve Binance’ten yardım istedi. Bu yardım kripto para piyasasında olumsuz karşılanmıştı. Sonuç olarak piyasa %10 değer kaybetti. Ancak Binance, kullanıcı fonlarının yanlış yönetimini ve ABD makamları tarafından iddia edilen soruşturmaları gerekçe göstererek anlaşmayı iptal etti.

Justin Sun, parasını potansiyel satın alım için kullanabileceğini de belirtti. Ancak, tam durum tespiti tamamlandıktan ve tüm durumlar değerlendirildikten sonra nihai bir karar açıklanacak.

FTX’in likidite sıkışıklığından kurtarması gereken fonlarla ilgili olarak, tam sayıya sahip değil. Ancak milyarlarca olacağını tahmin ediyor. Justin Sun, önce Tron müşterilerini kurtarmaya, ardından diğer sorunlarla ilgilenmeye çalışıyor.

Ancak, FTX iflas başvurusunda bulunursa kripto piyasasının çökebileceği ve kurumsal yatırımcıların güvenine ve güvenine zarar verebileceği konusunda uyardı.

Bahamalar Menkul Kıymetler Komisyonu, FTX’in yan kuruluşu FTX Digital Markets’ın varlıklarını dondurmaya karar verdi ve geçici bir tasfiye memuru atadı. Tron’un kurucusu Justin Sun, FTX krizinde düzenleyicilerle birlikte çalışacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın