Ocak 17, 2020

Josh Rager: Bitcoin 10,100 Dolar Olacak

Bitcoin, yılın başından beri pazarda büyük performans sergiliyor. Ancak son birkaç gün içinde lider kripto paranın giriştiği ralli, BTC’nin 7 bin dolardan 8.900 Dolar’a taşınmasıyla daha etkileyici bir hal aldı.

Bu eğilim popüler kripto para birimi analisti Josh Rager’ın önümüzdeki günlerde Bitcoin’den ne bekleyeceğini tahmin etmesini sağladı. Dijital para biriminin fiyatı 10.100 Dolar’ın üzerinde kaldığında, o zaman tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmanın mümkün olduğunu söyledi.

Josh Rager: Bitcoin 10.100 Dolar’ın Üzerinde Olmalı

Kısa vadeli fiyat tahmincisi Josh Rager, yukarı yönlü hareketine devam ederken Bitcoin’in fiyat eğilimi hakkında görüşlerini paylaştı.

Son tweet’te Rager, Kontrol Noktası’nın (POC) Bitcoin’in piyasadaki mevcut durumu açısından önemini vurguladı. Daha sonra 2018 ve 2019 POC’lerini karşılaştırdı. Sonuç olarak, Bitcoin’in 10,100 Dolar’lık fiyatı geçtikten sonra ATH’yi (tüm zamanların en yüksek seviyesini) test edeceğini söyledi. Rager, ATH’nin görülebilmesi için BTC’nin mutlaka 10.100 Dolar seviyesinin üstünde kalması gerektiğini ekledi.

BTC’den Hızlı Bir Hamle

Birçok kripto para birimi uzmanı BTC için uygun bir fiyat eğilimi öngörmüştü. Ancak kimse bunun bu kadar hızlı olmaya başlayabileceğini bilmiyordu. Geçen yılın Aralık ayının başlarında, Bitcoin’in fiyat hareket trendinin iyi bir performans sergilendiği zamanlarda, birçok analist ve yatırımcı umutlarını kaybetmeye daha yakındı.

Bazıları, güvenilir bir fiyat artışı trendi beklenmeden önce BTC’nin 6.500 Dolar seviyesine düşme olasılığını öngördü.

Bitcoin Halvingi Bekleniyor

BTC’nin uzun süren fiyat artışı isteksizliği sırasında Bitcoin meraklıları arasında bir başka sorun ortaya çıktı. Bu, Bitcoin yarılanmasının (halving) fiyatlandırılıp fiyatlandırılmadığıyla ilgiliydi.

Dünyadaki kripto yatırımcıları Bitcoin yarılanmasını bekliyor. Çünkü genellikle etkinliğin sadece BTC’ye değil, piyasadaki tüm kripto para birimlerine de faydalı olacağına inanılıyor.

BTC şu anda 8,500 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. Son 24 saatte %3’lük fiyat artışı ile işlem görüyor. Hala yükseliş trendinin daha da artacağına dair göstergeler var.

 

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?