John McAfee, Kripto Paraları Desteklenmesine Rağmen Neden Yatırım Yapmadığını Açıkladı

Kripto para destekçisi ve İngiliz-Amerikan girişimci John McAfee, eski sıklıkta olmasa da kripto paralar ile ilgili zaman zaman düşüncelerini paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Twitter üzerinden konuşan McAfee, neden kripto paraya yatırım yapmadığını açıkladı.

Son paylaştığı tweet’te John McAfee, kripto paraya yatırım yapmadığını, ancak aslında onu kullandığını belirtti. Bu iki şey arasında büyük bir fark olduğunu vurguladı.

Daha önce eski ABD başkan adayı olan McAfee, çok kez sadece bu tür bir varlığa yatırım yapmanın değil, kripto benimsenmesinin gerekliliğini vurguladı. Son favorileri, özellikle Monero ve DAI gizlilik paraları olduğunu belirtti. Ayrıca kendisi, Ghost adlı gizlilik parasını başlattı ve bir kullanıcının kimliğini ve konumunu takip etmeyi imkansız kılacak olan Ghost cep telefonu hizmetinin yaklaşan bir lansmanını duyurdu.

Bunların yanında John McAfee, takipçilerinden birine kesinlikle bir şey satın almak için kripto para kullandığını söyledi. Bu sayede sektörün en önemli sorunlarından olan “benimsenmeyi” kendince çözümlemek istiyor olabilir.

Bilmeyenler için John McAfee daha öncede Bitcoin’in 1 milyon dolar değerine ulaşabileceğini söylerek tepki çekmişti. Ünlü isim daha sonra şaka yaptığını söylemişti. COVID-19 pandemisini düzenli mevsimsel griple karşılaştıran McAfee, Twitter sayfasında birçok kişinin katılmayacağı komplo teorilerini paylaşmaya devam ediyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.