Mart 13, 2024

Jason Pizzino XRP Yatırımcılarını Uyardı: “Zarar Riskini Var!”

Ünlü kripto stratejisti Jason Pizzino, ödeme platformu XRP fiyatının son altı yılda genellikle düşük performans gösterdiğini belirtti. Analiste göre, varlığı elinde tutanların çoğunun 2018’den bu yana negatif getiri elde etmiş durumda.

Jason Pizzino, sosyal medya platformundaki 100.600 takipçisine, XRP’nin boğa piyasası döngüsü sırasında rallilere tanık olabileceğini ancak Bitcoin ve diğer altcoinlerin de aynı durumda olduğunu belirtti.

Stratejist, XRP/BTC paritesiyle değerlendirerek kripto dünyasındaki düşüş eğilimini detaylandırıyor. Pizzino, bu paritenin sürekli bir düşüş trendi içinde olduğunu ve ödeme firması Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı açtığı davayı kazanmasından önce kaydedilen en düşük seviyelerini kırma riskiyle karşı karşıya olduğunu vurguluyor.

“Potansiyel bir boğa döngüsü bile, XRP’nin 2017 zirvesinden Bitcoin değerine karşı %2,600’den fazla artması gerektiği anlamına geliyor.

Geçmiş döngüde %500’lük bir başarı elde etti ve şu anda SEC Davası’nın en düşük seviyesini kırma riskiyle karşı karşıya: sadece %30 uzakta. XRP hakkında konuşulan tek şey, hala projenin umutlarını taşıyan ve asla gerçekleşmeyen fiyat tahminlerini duymak isteyen büyük bir kitle olduğudur.

Aşağıda sadece saf grafikler, veriler ve gerçekler yer alıyor. Satın almak isteyenler, riskin kendilerine ait olduğunu bilmelidir.”

jason pizzino xrp yatırımcılarını uyardı

Bu yazının yazıldığı sırada XRP/BTC paritesi 0,00000982 BTC’den (0,71 dolar) işlem görüyordu.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?