Ocak 23, 2024

Jason Pizzino Piyasadaki Hareketlilikte Kripto Tercihini Açıkladı: “Bitcoin Değil!”

Kripto para analizleriyle tanınan Jason Pizzino, piyasalar iki potansiyel yükseliş katalizörü beklediği için altcoin ‘lerin bu yıl Bitcoin’i (BTC) gölgede bırakabileceğini düşünüyor.

Pizzino, 307.000 abonesine bu yıl kripto dünyası için iki büyük olayın yaklaştığını söylüyor. Bu iki gelişme; Bitcoin’in yarılanması ve ABD başkanlık seçimlerinden oluşuyor.

Pizzino, şu anda 18 Nisan’da gerçekleşmesi planlanan yarılanmanın devam eden düzeltmeleri durdurabileceğini düşünüyor. Ancak seçimlerin kripto alanı için daha da büyük bir olay olma ihtimali olduğunu da düşünüyor.

Geçmişte seçimlerden sonra gördüğümüz şey, piyasaların yükselme eğilimine girdiği zamandır. Bazen bir ya da iki ay önce, bazen de tam o dönemde. Bu yüzden 2024’ün üçüncü çeyreğine girerken tetikte olmanızı öneririm.

Analist, Bitcoin’in kısa vadede 37.000 dolara kadar düzeleceğini düşünüyor. BTC yazı yazıldığı sırada 39.922 dolardan işlem görüyordu.

Pizzino, BTC ve Ethereum’un (ETH) bu yıl kazanç elde etmeye hazır olduğunu düşünüyor, ancak altcoinlerin boğa piyasası döngüsünün ilerleyen dönemlerinde ilk iki kripto varlığından daha iyi performans göstereceğini de düşünüyor.

2024’ün bu yılına girerken bildiğimiz gibi, döngünün bir sonraki aşaması için daha iyi bir altcoin fırsatı olması daha muhtemel. Bitcoin’in kazançları olacak. Ethereum’un da kazanç elde edeceğinden şüpheleniyorum ancak altcoinlerin daha da büyük kazançlar elde edeceği açık. Bu şimdiye kadar belli olmalıydı.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?