Japonya’da İlk: Büyük Borsa Bu Meme Coin’i Listeleyecek

0
Japonya'da İlk: Büyük Borsa Bu Meme Coin'i Listeleyecek

Japonya’nın kripto para borsası BitPoint Japan, ay sonuna kadar Shiba Inu‘ya (SHIB) destek ekleyeceğini söyledi. BitPoint Japan bugün popüler meme coin SHIB’i 30 Kasım 2022’de listeleyeceğini duyurdu.

Borsa, Shiba Inu’yu 30 Kasım’da trading için resmi olarak listeledikten sonra, Japonya’da popüler meme coin için destekleyen ilk kripto para borsası olacağını da kaydetti. BitPoint, token resmi olarak listelendiğinde hangi Shiba Inu işlem çiftlerinin mevcut olacağını henüz belirtmedi.

Crunchbase’e göre BitPoint Japan, 3 Mart 2016’da piyasaya sürüldü ve şu anda ülkedeki en iyi borsalardan biri. BitPoint, Japonya’da faaliyet göstermenin yanı sıra Tayland, Filipinler, Hong Kong ve Latin Amerika’da da hizmet sunuyor.

BitPoint Japan, SHIB Listelemesini Kutlamak İçin 4 Kampanya Duyurdu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BitPoint, yaklaşan Shiba Inu listelemesini kutlamak için 4 kampanya başlatıyor. İlk olarak borsa, 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar platformda bir hesap açan yeni kullanıcıları 1 milyon Shiba Inu token’ı (yaklaşık 9 dolar) ile ödüllendireceğini söyledi.

Bunun dışında, SHIB içeren bir yarışma başlatılacak. Bu kategoride, 10.000 yen (72 dolar) değerinde Shiba Inu satın alan 11 kullanıcı, mevcut fiyat üzerinden 903 dolar değerindeki 100 milyon SHIB’i paylaşmak üzere kuraya katılacak.

Bitpoint Shiba Inu haberi

BitPoint Japan ayrıca, Shiba Inu token’larının listelenmesini kutlamak için bir sosyal medya kampanyası da oluşturdu. Kampanya dönemi 30 Kasım 2022 tarihinden 29 Aralık 2022 tarihine kadar sürecek. Kampanya süresi boyunca BitPoint hesabını takip eden, kampanya tweet’ini beğenen ve retweet’leyen Twitter kullanıcıları kazananlar listesinde yer almaya hak kazanacak. Burada BitPoint bir kullanıcıyı 100 milyon SHIB ile ödüllendirirken, diğer 11 kullanıcı da 11.11 milyon meme coin’i paylaşacak.

Dördüncü kampanya için katılımcıların “BitPoint Japonya sayfasının en üstünde kaç Shiba Inu token’i yazıyor?” sorusunu doğru bir şekilde yanıtlamasını gerekecek. Yanıtlar 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar buraya gönderilecek. BitPoint Japan, soruyu doğru yanıtlayanlar arasından kurayla 11 kişi seçecek ve her biri 1.11 milyon SHIB alacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın