Kasım 24, 2022

Japonya’da İlk: Büyük Borsa Bu Meme Coin’i Listeleyecek


Son güncellenme : 24.11.2022 - 15:25

Japonya’nın kripto para borsası BitPoint Japan, ay sonuna kadar Shiba Inu‘ya (SHIB) destek ekleyeceğini söyledi. BitPoint Japan bugün popüler meme coin SHIB’i 30 Kasım 2022’de listeleyeceğini duyurdu.

Borsa, Shiba Inu’yu 30 Kasım’da trading için resmi olarak listeledikten sonra, Japonya’da popüler meme coin için destekleyen ilk kripto para borsası olacağını da kaydetti. BitPoint, token resmi olarak listelendiğinde hangi Shiba Inu işlem çiftlerinin mevcut olacağını henüz belirtmedi.

Crunchbase’e göre BitPoint Japan, 3 Mart 2016’da piyasaya sürüldü ve şu anda ülkedeki en iyi borsalardan biri. BitPoint, Japonya’da faaliyet göstermenin yanı sıra Tayland, Filipinler, Hong Kong ve Latin Amerika’da da hizmet sunuyor.

BitPoint Japan, SHIB Listelemesini Kutlamak İçin 4 Kampanya Duyurdu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BitPoint, yaklaşan Shiba Inu listelemesini kutlamak için 4 kampanya başlatıyor. İlk olarak borsa, 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar platformda bir hesap açan yeni kullanıcıları 1 milyon Shiba Inu token’ı (yaklaşık 9 dolar) ile ödüllendireceğini söyledi.

Bunun dışında, SHIB içeren bir yarışma başlatılacak. Bu kategoride, 10.000 yen (72 dolar) değerinde Shiba Inu satın alan 11 kullanıcı, mevcut fiyat üzerinden 903 dolar değerindeki 100 milyon SHIB’i paylaşmak üzere kuraya katılacak.

Bitpoint Shiba Inu haberi

BitPoint Japan ayrıca, Shiba Inu token’larının listelenmesini kutlamak için bir sosyal medya kampanyası da oluşturdu. Kampanya dönemi 30 Kasım 2022 tarihinden 29 Aralık 2022 tarihine kadar sürecek. Kampanya süresi boyunca BitPoint hesabını takip eden, kampanya tweet’ini beğenen ve retweet’leyen Twitter kullanıcıları kazananlar listesinde yer almaya hak kazanacak. Burada BitPoint bir kullanıcıyı 100 milyon SHIB ile ödüllendirirken, diğer 11 kullanıcı da 11.11 milyon meme coin’i paylaşacak.

Dördüncü kampanya için katılımcıların “BitPoint Japonya sayfasının en üstünde kaç Shiba Inu token’i yazıyor?” sorusunu doğru bir şekilde yanıtlamasını gerekecek. Yanıtlar 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar buraya gönderilecek. BitPoint Japan, soruyu doğru yanıtlayanlar arasından kurayla 11 kişi seçecek ve her biri 1.11 milyon SHIB alacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?