Jack Dorsey, Square Cash’in Yeni Bitcoin Alım Özelliğini Tanıttı

0
230

18 Mayıs’ta Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey, Square Cash uygulamasının günlük, haftalık ve iki haftada bir şekilde Bitcoin alımları yapma özelliğini tanıttı. Dorsey, Cash App kullanıcılarının artık fonlarını değerini Satoshi olarak da görebileceklerini belirtti.

Dorsey, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda, Cash App sayesinden tekrarlanan satın alımları otomatik olarak yapılabileceğini ve günlük, haftalık ve iki haftada bir şekilde seçebileceğimiz alımlar ile kullanıcıların düzenli birikimler yapılabileceğini dile getirdi.

Ünlü CEO, lider kripto para birimi Bitcoin’in savunucuları arasında son zamanlarda karşımıza çıkmakta. Dorsey, önceden yaptığı açıklamada Bitcoin’in internetin yerel para birimi olacağını ve uygulamada yapılacak olan yeniliklerin genellikle Bitcoin üzerine kurgulanacağını açıklamıştı. Cash App’te ki bu yeni özellik ise ne zaman aktif olacağı netlik kazanmış değil.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın