Ağustos 31, 2023

İşte Shiba Inu’nun Boğa Döngüsüne Girmesi İçin Gereken Kritik Seviyeler!


Shiba Inu, kritik bir direnç seviyesinde reddedildiğinden beri son birkaç haftadır düşüş eğilimi gösteriyor. Yine de kısa vadede daha ciddi bir düşüş yaşanabilir.

SHIB/USDT grafiğinde fiyat 0,000011 dolar direnç seviyesinden reddedildi. Bu da sırasıyla 0,0000085 dolar ve 0,0000095 dolar seviyelerinde bulunan 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların altına doğru bir düşüşe yol açtı.

50 günlük hareketli ortalama şu anda fiyatı aşağı çekerek olası bir toparlanmayı engelleyen önemli bir detay. Shiba Inu söz konusu hareketli ortalamanın direnç çizgisinin üzerine çıkamazsa, önümüzdeki birkaç hafta içinde muhtemelen 0,000006 dolarlık önemli destek bölgesini hedefleyecektir.

Shiba Inu/BTC Grafiği

Bitcoin çifti grafiğine bakıldığında da durum oldukça benzer. Fiyat 0,035 SAT direnç seviyesinden reddedilmiş ve o zamandan beri düşmüştür.

50 günlük hareketli ortalama şu anda 0,03 SAT işareti civarında destek sağlıyor ve tutması halinde bir ralli başlatabilir ve 0,035 SAT’ı yeniden test edebilir. Öte yandan, aşağı yönlü bir kırılma, yatırımcıların son çaresi olabilecek 0,024 SAT bölgesine doğru bir düşüşle sonuçlanabilir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?