Web3 MMORPG Oyun Geliyor: İşte Kullanacağı Altcoin!

Far Cry ve Diablo Immortal gibi popüler oyunların geliştiricisi, yeni bir Web3 MMORPG inşa etmek için blockchain teknolojisini kullanacağını açıkladı. Önde gelen birçok oyunlarla çalışma deneyimi olan Metaverse Game Studios, Angelic’i inşa etmeye devam etmek için Web3 geliştirme platformu ImmutableX ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yaklaşan oyun Unreal Engine 5 oyun motoruyla hazırlanıyor ve sıra tabanlı savaş içeren karanlık bilim kurgu temalı bir strateji RPG oyunu olarak tanıtılıyor. Hikaye odaklı tek oyunculu bir senaryo ve oynaması ücretsiz çok oyunculu bir metaverse, AAA düzeyinde bir Web3 oyun deneyimi arayan oyuncular için bir alternatif sunuyor.

Oyun geliştiricilerinin ilgisini çeken ImmutableX, oyuncular tarafından alınabilecek NFT’lere güç verecek. Bu NFT’ler ise Ethereum teknolojisiyle hazırlanacak. Geliştiriciler ayrıca Angelic’in ‘zincirden bağımsız’ olduğunu, yani dijital varlıkların diğer blok zinciri ağlarıyla birlikte çalışabilirken zincir dışında barındırılacağını belirtti.

Hem Web2 hem de Web3 kitlelerine hitap eden Angelic, oyuncuların hem varlıklara sahip olmasını hem de oyuna katkı sağlamasına imkan sunacak. Metaverse Game Studios ve ImmutableX ayrıca Angelic topluluğu üyelerini oyunun dünyasına yaptıkları katkılar için ödüllendirmeyi amaçlıyor.

“ImmutableX’ten yararlanarak kullanıcılarımız hızlı, güvenli ve gazsız para basmanın ve kesintisiz, kaliteli bir oyun deneyiminin avantajlarından yararlanabilirler.” – Operasyon direktörü Anastasia Volgemut.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Angelic, Ocak 2023’te alfa testlerine başlayacak ve Şubat ayında halka açık testlerini başlatacak. Oyuncular daha sonra oyunun PvP bölümünde erken erişim sürümünden daha önce edindikleri oyun içi NFT’leri takas edebilecekler.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinTelegraph


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.